به صفحه تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل خوش آمدید!

در این بخش لینک مشخصات هر برنامه آموزشی به همراه تاریخ و مدت زمان برگزاری آن در دسترس می باشد. جهت ثبت نام در هر دوره می توانید فرم ثبت نام را تکمیل و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.همچنین در صورت تمایل به ثبت نام در برنامه های آموزشی خارج از تقویم آموزشی، درخواست برگزاری مجدد رویدادهای پیشین، اطلاع از نزدیکترین تاریخ برگزاری رویداد و قرار گرفتن در لیست رزرو خدمات آموزشی آتی با ما تماس بگیرید.سازمان های علاقه مند به برگزاری برنامه های آموزشی به صورت درون سازمانی می توانند نسبت از تخفیف ویژه و امکان سفارشی شدن بسته آموزشی بهره مند گردند.

Titr.pngbah06-.pngbah09.pngbah11.pngbah12a.pngbah12b.pngbah13.pngbah13--.pngbah14a.pngbah14b.pngbah15.pngbah16-a.pngbah16-.pngbah16b.pngbah17.pngbah23-.pngbah24-.pngbah25.pngbah27.pngbah30.pngbah30-.pngesf03.pngesf04.pngesf05.pngesf07.pngesf06.pngbah4.pngesf10-.pngesf14.pngesf15.pngesf17-.pngesf19a.pngesf19b.png

هر نفر برای ثبت نام در برنامه های آموزشی، می تواند حداکثر از دو گزینه تخفیفاتی (با رعایت سقف حداکثر 10% تخفیف) استفاده نماید. ثبت نام و پرداخت نقدی کل شهریه پیش از تاریخ مشخص شده برای هر رویداد (به عنوان مهلت تخفیف)، ثبت نام زودهنگام به شمار می آید و از 5% تخفیف ویژه برخوردار می گردد.

با توجه به محدودیت ظرفیت برنامه های آموزشی لطفاً در هنگام ثبت نام (یا پیش ثبت نام) دقت نمایید:

- شرکت کنندگان در صورت تمایل به انصراف از حضور در برنامه های آموزشی باید حداقل 7 روز قبل از تاریخ شروع آن برنامه مراتب را به صورت مکتوب یا در قالب پست الکترونیک به موسسه توسعه و آموزش فصل اعلام نمایند و در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر، 70% شهریه پرداختی عودت داده خواهد شد.

- از آنجا که تشکیل برخی از برنامه ها منوط به رسیدن تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب می باشد، پس از برگزاری و شروع قطعی برنامه آموزشی امکان انتقال انصراف دهندگان به برنامه های آتی مقدور نمی باشد.

- موسسه توسعه و آموزش فصل این حق را برای خود محفوظ می دارد که برگزاری رويدادهايي که تعداد متقاضيان آن ها به حد نصاب نرسد را به تعویق اندازد یا معلق نماید. در اين صورت ثبت نام كنندگان مي توانند در خصوص عودت شهريه خود و يا مشاركت در نزديكترين رويداد آتي تصميم گيري نمايند.