internAcc.png

حسابداری همزاد تمدن بشری است و به اندازه آن قدمت دارد. نخستین مدارک کشف شده حسابداری در جهان، لوحه‌های سفالین از تمدن سومر در بابل است و قدمت آن به ۳۶۰۰ سال قبل از میلاد برمی‌گردد و از پرداخت دستمزد تعدادی کارگر حکایت دارد.
حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود و اطلاعات حسابداری را می‌توان اطلاعات اقتصادی تلقی کرد. چرا که طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذینفع قرار می‌دهد. ذینفع گزارش های مالی شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل می باشند. رسمی ترین تعریف حسابداری مندرج در بیانیه اساسی تئوری حسابداری آن را فرایند شناسایی، اندازه‌گیری و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم گیری‌های آگاهانه به وسیله استفاده کنندگان آن اطلاعات می داند.

موسسه توسعه و آموزش فصل با هدف ترويج هر چه بيشتر حسابداری در عمل، دوره کاربردی حسابداری در عمل را با همکاری موسسه ارقام اندیشان راد طراحی نموده است و مشارکت در این برنامه آموزشی منحصربفرد را به دست اندرکاران این حوزه و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مدیریت مالی، حسابداری و حسابرسی اكيداً توصيه مي نمايد.

سرفصل های برنامه آموزشی:
این کارگاه آموزشی در 40 ساعت و بر اساس سرفصل هاي ذيل ارائه مي گردد. لازم بذکر است که در پایان دوره، دو گواهینامه (گواهینامه شرکت در دوره از موسسه فصل و گواهی گذراندن دوره کارآموزی از موسسه ارقام اندیشان راد دریافت خواهید نمود!
    - آشنایی با اصول حسابداری و ماهیت حسابها
    - آشنایی با نرم افزار مالی و پیاده سازی اطلاعات درسیستم
    - پیاده سازی کدینگ در سیستم های مالی
    - کاربرد اکسل در حسابداری
    - تهیه صورت حقوق و دستمزد
    - تهیه لیست بیمه
    - نحوه محاسبه مالیات بر حقوق و پیاده سازی در سایت
    - آشنایی با قانون کار و تامین اجتماعی
    - آشنایی با اظهارنامه عملکرد و نحوه ارائه آن
    - تحریر دفاتر قانونی (روزنامه و کل)
    - تهیه صورت معاملات فصلی و نحوه پیاده سازی در سایت
    - آشنایی با قانون مالیات بر ارزش افزوده
    - آشنایی با اظهارنامه ارزش افزوده و نحوه ارائه آن
    - تهیه صورت های مالی اساسی
    - کارگاه انجام فرآیند حسابداری در شرکتهای خدماتی، بازرگانی و صنعتی


 مشارکت در این برنامه آموزشی به افراد و گروه های زیر توصیه می شود:
    - مديران امور مالي، حسابداري و مديران عامل شرکت های نوپا
    - کارشناسان امور مالیاتي، حسابداران، حسابرسان
    - دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های حسابداری و مالی در مقاطع مختلف


ساختار کارگاه آموزشی:
        زمان بندی: 40 ساعت در 10 جلسه چهار ساعته  (از ساعت 17 الی 21)
        سرمایه گذاری (هر نفر): 460 هزار تومان (برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد که بیش از سه سال از تاریخ فراغت تحصیل آن ها نگذشته باشد، 5% تخفیف ویژه منظور خواهد شد.)

      زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.


آشنایی با طراح و مدرس برنامه آموزشی
سپیده اسکندرپور، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حسابداری و مدیر عامل موسسه ارقام اندیشان راد، با بیش از 10 سال سابقه مستمر کاری در حوزه حسابداری و مدیریت مالی؛ تا کنون در بیش از پنجاه شرکت به عنوان مدیر و مشاور مالی، مالیاتی و حسابداری مشغول به فعالیت بوده است. سپیده اسکندپور که مدارک حرفه ای ACCA، Financial Advisor و Financial Statements Analysis را نیز کسب نموده است، در طول فعالیت حرفه ای خود موفق به همکاری آموزشی با بسیاری از سازمان های علمی و آموزشی کشور گردیده است. وی تا کنون بیش از 20 دوره آموزشی کوتاه مدت تخصصی در حوزه حسابداری و حسابرسی را طراحی نموده و به عنوان مشاور دپارتمان مالی چندین موسسه آموزشی طراحی و برگزاری دوره های تخصصی حوزه مدیریت مالی را بر عهده داشته است.

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی دوره بر اساس چالش های سازمانی با مرکز توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام