finance4FM.pngمفهوم ارزش زمانی پول یکی از مهم ترین مفاهیمی است که مرز میان حسابداری و مدیریت سرمایه گذاری را مشخص می نماید. در این وجه از مدیریت مالی، رویکرد تخصیص منابع محدود جهت رفع نیازهای نامحدود مفاهیم جدیدی مانند بودجه بندی سرمایه ای و تامین مالی را پدید می آورد چرا که هدف نهایی شناسایی و تعریف فرصت های جدیدی است که هزینه آن ها کمتر از ارزش حاصله می باشد. در دوره آموزشی مدیریت مالی پیشرفته، که مخاطب آن را مدیران مالی و یا افرادی که مفاهیم پایه مدیریت مالی را می شناسند تشکیل می دهند؛ تدوین برنامه های مالی بنگاه های اقتصادی هدف قرار داده شده است. مشارکت کنندگان در طول برنامه آموزشی و بر پایه مفهومی تحت عنوان ارزش زمانی پول؛ روش های بودجه بندی سرمایه ای، استراتژی های تامین مالی بنگاه اقتصادی و ساختاربندی سرمایه ای را خواهند آموخت و به صورت تخصصی آماده تدوین برنامه مالی یا Financial Plan کسب و کار می شوند. علاقه مندان به فراگیری مفاهیم پایه مدیریت مالی می توانند در دوره آموزشی مدیریت مالی برای مدیران اجرایی نیز مشارکت نمایند.

سرفصل های برنامه آموزشی:
   این دوره آموزشی 30 ساعته بر اساس سرفصل هاي ذيل ارائه مي گردد:
     - مقدمه ای بر مدیریت مالی
     - ارزش زمانی پول
     - ارزشگذاری سهام عادی
     - بودجه بندی سرمایه ای
     - تامین مالی بلند مدت
     - ساختار سرمایه
     - سیاست تقسیم سود
     - مدیریت سرمایه در گردش

مشارکت در این برنامه آموزشی به افراد و گروه های زیر توصیه می شود:
    - مديران امور مالي، امور سهام و حسابداری شرکت ها و سازمان ها
    - کارشناسان امور مالیاتي، حسابداران، حسابرسان
    - مدیران واحد ها و شرکت های سرمایه گذاری و مدیران استراتژیک حوزه مالی
    - سرمایه گذاران در طرح های توسعه بنگاه های اقتصادی

ساختار کارگاه آموزشی:
        زمان بندی: 30 ساعت
        سرمایه گذاری (هر نفر): 680 هزار تومان

      زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.


MrNabatchian.pngآشنایی با طراح و مدرس برنامه آموزشی
محمدحسین نباتچیان، دانش آموخته رشته MBA با گرایش بازار سرمایه و دارای مدارک کارشناسی ارشد برنامه ریزی سیستم های اقتصادی و کارشناسی مدیریت بازرگانی می باشد. وی که تا کنون سابقه مدیریت مالی و سرپرستی واحد حسابداری چندین شرکت تولیدی، خدماتی و کارگزاری را در کارنامه خود دارد، بر اساس تجارب تدریس در حوزه آکادمیک و حرفه ای اقدام به طراحی مجموعه برنامه های آموزشی مدیریت مالی پایه و پیشرفته نموده است. وی داشتن درک و تعریف مناسب از مفاهیم اقتصادی و تعاریف پایه حوزه مالی را رمز تسلط بر مفاهیم و کارکردهای مدیریت مالی می داند. از دیگر حوزه های تخصصی محمدحسین نباتچیان می توان به دانش و ابزارهای نرم افزاری اقتصاد سنجی (علی الخصوص نرم افزار Eviews) و تحلیل بنیادی بازار سرمایه اشاره نمود.


سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی دوره بر اساس چالش های سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

DiscountTable.png
تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام