finance4NFM.pngهر رویدادی که در یک بنگاه اقتصادی به وقوع می پیوند از جنبه تاثیر مالی ای که در بنگاه می گذارد قابل بررسی می باشد. به عبارت دیگر هر رویدادی یا رویدادی مالی است یا رویدادی غیر مالی. نگاه سطحی به این تعریف به ظاهر ساده و پیش و پا افتاده، موجب گردیده است که بسیاری از مدیران حوزه های غیر مالی سازمان ها، مانند مدیران منابع انسانی و بازاریابی؛ حوزه مدیریت مالی را حوزه ای منفک از برنامه ریزی های عملیاتی و راهبردی حوزه تحت کنترل خود بپندارند و بواسطه پیچیدگی های نسبی ریاضیات مالی و حسابداری (به عنوان زبان مدیریت مالی) از هرگونه اصطکاک با تحلیل های مالی اجتناب ورزند. این در حالیست که تدوین یک برنامه آموزشی سالانه یا طرح بازاریابی محصول جدید، که در ظاهر هیچ ارتباطی به مدیریت مالی ندارد، بدون در نظر گرفتن عملکرد مالی کسب و کار و تاثیرات آتی اجرای این برنامه ها بر وضعیت مالی شرکت نتایج اثربخشی به همراه نخواهد داشت. به عبارت دیگر داشتن درک مناسبی از تاثیرات مالی تصمیمات مدیران اجرایی (که به نوعی در قالی رویدادهای مالی منعکس می گردند) توسط این گروه از مدیران سازمان ها به همراه امکان برقراری ارتباطی روان و سلیس با مدیران مالی نه تنها بنگاه اقتصادی را از چالش های دشواری دور نگاه می دارد بلکه هم افزایی دو چندانی را در طرحریزی و اجرای برنامه های عملیاتی و راهبردی کسب و کار به همراه خواهد داشت.

از این رو موسسه توسعه و آموزش فصل با هدف ترویج هر چه بیشتر مفاهیم، زبان، ادبیات و ابزارهای مدیریت مالی؛ برنامه آموزشی ویژه ای را تحت عنوان مدیریت مالی برای مدیران اجرایی (مدیران غیر مالی) تدوین نموده است. مشارکت در این برنامه آموزشی علاوه بر افزودن تخصص مدیریت مالی به مجموعه توانمندی های افراد؛ آنان را برای پیشبرد یکپارچه و هر چه بهتر اهداف سازمانی یاری می رساند. علاقه مندان به فراگیری مفاهیم پیشرفته مدیریت مالی می توانند در دوره آموزشی مدیریت مالی برای مدیران مالی نیز مشارکت نمایند.


سرفصل های برنامه آموزشی:

   این دوره آموزشی 30 ساعته بر اساس سرفصل هاي ذيل ارائه مي گردد:
     - تعريف و مفاهيم اوليه مديريت مالي
     - حسابداري و ارتباط آن با مديريت مالي
     - تجزيه و تحليل صورتهاي مالي
     - برنامه ريزي مالي و بودجه بندي
     - رياضيات مالي و كاربرد آن
     - بودجه بندي سرمايه اي
     - مديريت سرمايه در گردش

مشارکت در این برنامه آموزشی به افراد و گروه های زیر توصیه می شود:
    - مديران عامل و مدیران اجرایی غیر مالی (مدیران منابع انسانی، مدیران بازاریابی و فروش، مدیران عملیاتی، مدیران استراتژیک و ...)
    - کارشناسان امور مالی، فروش، حسابداری و خزانه داری
    - کارآفرینان، توسعه دهندگان کسب و کار و مشاوران طرح های توجیهی اقتصادی
    - مدیران پروژه و طرح
    - مدیران امور پیمان ها، تدارکات و قراردادهای سازمانی
    - علاقه مندان به مباحث مالی، مهندسی و ریاضیات مالی


ساختار کارگاه آموزشی:
        زمان بندی: 30 ساعت
        سرمایه گذاری (هر نفر): 680 هزار تومان

      زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

MrNabatchian.pngآشنایی با طراح و مدرس برنامه آموزشی
محمدحسین نباتچیان، دانش آموخته رشته MBA با گرایش بازار سرمایه و دارای مدارک کارشناسی ارشد برنامه ریزی سیستم های اقتصادی و کارشناسی مدیریت بازرگانی می باشد. وی که تا کنون سابقه مدیریت مالی و سرپرستی واحد حسابداری چندین شرکت تولیدی، خدماتی و کارگزاری را در کارنامه خود دارد، بر اساس تجارب تدریس در حوزه آکادمیک و حرفه ای اقدام به طراحی مجموعه برنامه های آموزشی مدیریت مالی پایه و پیشرفته نموده است. وی داشتن درک و تعریف مناسب از مفاهیم اقتصادی و تعاریف پایه حوزه مالی را رمز تسلط بر مفاهیم و کارکردهای مدیریت مالی می داند. از دیگر حوزه های تخصصی محمدحسین نباتچیان می توان به دانش و ابزارهای نرم افزاری اقتصاد سنجی (علی الخصوص نرم افزار Eviews) و تحلیل بنیادی بازار سرمایه اشاره نمود.سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی دوره بر اساس چالش های سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

DiscountTable.png
تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام