TACSW.pngروزانه بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیلگران بازار سرمایه علیرغم آشنایی با مفاهیم تحلیل تکنیکال، سرمایه خود را در بازار سهام، ارز یا طلا از دست می دهند و همچنان با دغدغه هایی اساسی در خصوص زمان خرید و فروش مواجه می باشند. شاید فراگیری مبانی تحلیل تکنیکال گام بزرگی در حرکت به سوی تحلیلگری بازار سرمایه باشد، امّا برای افرادی که به این تخصص به عنوان یک حرفه می نگرند، کافی نخواهد بود. آنچه که این افراد بدان نیاز دارند مطالعات موردی و بررسی تحلیلی انواع بازارهای سرمایه گذاری می باشد. موسسه توسعه و آموزش فصل ویژه افرادی که با مبانی تحلیل تکنیکال آشنایی کافی دارند، کارگاه پیشرفته ای را طراحی و ارائه نموده است که پا را یک گام فراتر از دانش تحلیل تکنیکال بازار سرمایه گذاشته و تحلیل موردی انواع شاخص های بازار سرمایه را با استفاده از ابزارهای تکنیکال در بر می گیرد. در طول این برنامه آموزشی به صورت عملی و بر اساس داده های روزانه و لحظه ای بازار سهام، توانمندی شرکت کنندگان در پیش بینی هر چه سریع تر و دقیق تر ارزش سهام در صنایع و بخش های مختلف بازار به چالش کشیده می شود و استراتژی های مدیریت سبد سرمایه گذاری آموزش داده می شود.

ساختار و سرفصل های برنامه آموزشی:
این برنامه آموزشی در قالب 7 جلسه سه ساعته برگزار می گردد و هزینه مشارکت هر نفر در این برنامه آموزشی 800 هزار تومان می باشد. در این برنامه فراگیران بر تحلیل طیف وسیعی از اقلام بازار سرمایه شامل سهام، طلا، نفت، نقره، انرژی، ارز و کالا در قالب سرفصل های ذیل تسلط پیدا خواهند کرد:

     - مرور مختصر و رفع اشکال در خصوص سرفصل های دوره کاربردی تحلیل تکنیکال بازار سرمایه
     - آموزش تجزيه و تحليل نمودار با استفاده از TLB
     - بررسی نظریه امواج الیوت و کاربرد آن در بازار سرمایه
     - نگاهی به بازارهای جهانی
     - نمودارهای P&F، امواج Wolfe و اندیکاتورهای MAM ،Guppy ،Parabolic و...
     - نحوه تحلیل صحیح (روش گام به گام و استنتاج)
     - تهیه گزارش و مستندات یک تحلیل
     - کارگاه تمرین تحلیل، گزارش نویسی و تهیه مستندات:
          - تحلیل شاخص کل و شاخص صنایع مختلف (شاخص سیمان، شاخص شیمیایی، شاخص دارویی و ...)
          - تحلیل سهام های مطرح در بازار ایران در صنایع سیمان، دارویی، پتروشیمیایی، پالایشگاهی، معدنی و ...
          - تحلیل ارز (دلار) و سکه طلا (بازار داخلی)
          - تحلیل فلزات گران بها

لازم بذکر است که در تمام جلسات از ابزارهای تحلیل تکنیکال استفاده می شود و سهام های مورد نظر از نگاه تحلیل مدرن (الیوت) و تحلیل کلاسیک نوین آنالیز می شوند.

مزیت های این برنامه آموزشی:
از مزایای مشارکت مدیران و کارشناسان سازمان ها در این دوره می توان به افزایش توان افراد در تجزیه و تحلیل اثربخش بازار سرمایه و بورس با هدف مشاوره و راهنمایی سازمان در این حوزه و ایجاد موقعیت های مناسب سرمایه گذاری برای آن سازمان اشاره نمود. همچنین مزایای عمومی دوره به شرح زیر می باشند:
     - آموزش توسط تحلیلگر حرفه ای بازار سرمایه با سوابق مستند و معتبر
     - آموزش کارگاهی و مطالعات موردی مبتنی بر تعامل با فراگیران با محوریت کاربردی بودن آموزه ها
     - ارائه کتاب و جزوه جامع آموزشی
     - ارائه گواهینامه معتبر به پذیرفته شدگان در آزمون نهایی

MrGhorbani.pngآشنایی با مدرس و مرّبی برنامه آموزشی؛ مهندس باقر قربانی

مهندس باقر قربانی؛ مدیر فناوری اطلاعات و مدیر امور سهام بزرگترین هلدینگ کشور در حوزه نفت و گاز (هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تامین، تاپیکو) می باشد. این دانش آموخته مهندسی سخت افزار، دارای گواهینامه تحلیل گری تکنیکال از دانشگاه کاوندیش لندن بوده و با بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه بازار سرمایه به یکی از چهره های شناخته شده در حوزه تحلیل تکنیکال تبدیل گردیده است. مهندس قربانی علاوه بر فعالیت در بازار بورس اوراق بهادار، مشاور شرکت های خصوصی سرمایه گذاری در حوزه مدیریت پورتفوی (سبد گردانی) و راه اندازی و استقرار ادارات سهام و فرآیندهای مرتبط می باشد.


سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی کارگاه بر اساس چالش های سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

DiscountTable.png
تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام