جهت بیشینه سازی توانمندی افراد در حوزه مدیریت قراردادها؛ تمرکز بر فرم های استاندارد قراردادی و بکارگیری مفاهیم و آموزه های مرتبط به صورت عملی حائز اهمیت بالایی می باشد. با در نظر گرفتن اهمیت استانداردهای فیدیک در فضای کسب و کارهای پروژه محور مرکز توسعه و آموزش فصل نگاه ویژه ای را به مجموعه رهنمودهای این مرجع بین المللی اتخاذ نموده است. مرکز توسعه و آموزش فصل از سال 1390 کارگاه های آموزشی ویژه ای را بر اساس کتاب های نقره ای، کتاب قرمز و کتاب طلایی فیدیک طراحی نموده است. کتاب نقره ای فیدیک متمرکز بر قراردادهای کلید در دست، کتاب طلایی متمرکز بر قراردادهای طراحی، ساخت و بهره برداری و کتاب قرمز متمرکز بر قراردادهای ساخت (بر اساس طراحی ارائه شده توسط کارفرما) می باشد.

در این کارگاه های آموزشی تمرکز شرکت کنندگان بر تجربه و تکرار اصول و مهارت های تجزیه و تحلیل ساختار قراردادهای متناسب با هر کدام از کتاب های قرمز، نقره ای و طلایی می باشد. در طول کارگاه ها کتاب مربوطه به عنوان مرجع اصلی آموزشی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و بر اساس شناسایی ارکان چهارگانه مشترک در تمامی قراردادها (Scope، Responsibility، Price و Payment) در خصوص ساز و کار قراردادهای بین المللی فیدیک، ارکان و اجزای هر قرارداد، موضوعات حقوقی مرتبط با بندهای قرارداد بحث و بررسی خواهد شد.

EPCBook.png DBOBook.png ConstBook.png

کارگاه تخصصی قراردادهای EPC و Turnkey بر اساس کتاب نقره ای فیدیک
در طول کارگاه آموزشی (به مدّت 8 ساعت) ضمن ارائه یک نسخه از استاندارد مذکور، شرايط عمومي و خصوصی پیمان های EPC و کليد در دست بین المللی مورد بحث و بررسی قرار می گیرند و بر پایه مهارت های عمومی تجزیه و تحلیل قراردادها، شرکت کنندگان به تسلط کافی در خصوص این تیپ از قراردادهای بین المللی دست می یابند. مرّبی کارگاه نیز علاوه بر نظارت بر عملکرد تیم و انفرادی شرکت کنندگان، به هدایت و مشاوره به آنان در طول کارگاه پرداخته و مهارت های آنان در بازخوانی و مدیریت ساختار قراردادهای کتاب نقره ای را تقویت می نماید. شهریه مشارکت در این برنامه آموزشی 8 ساعته 290 هزار تومان است.

کارگاه تخصصی قراردادهای Design، Build و Operate بر اساس کتاب طلایی فیدیک
در طول کارگاه آموزشی (به مدّت 16 ساعت) ضمن ارائه یک نسخه از استاندارد مذکور، شرايط عمومي و خصوصی پیمان های طراحی، ساخت و بهره برداری بین المللی مورد بحث و بررسی قرار می گیرند و بر پایه مهارت های عمومی تجزیه و تحلیل قراردادها، شرکت کنندگان به تسلط کافی در خصوص این تیپ از قراردادهای بین المللی دست می یابند. مرّبی کارگاه نیز علاوه بر نظارت بر عملکرد تیم و انفرادی شرکت کنندگان، به هدایت و مشاوره به آنان در طول کارگاه پرداخته و مهارت های آنان در بازخوانی و مدیریت ساختار قراردادهای کتاب طلایی را تقویت می نماید. شهریه مشارکت در این برنامه آموزشی 16 ساعته 490 هزار تومان است.

کارگاه تخصصی قراردادهای Construction بر اساس کتاب قرمز فیدیک
در طول کارگاه آموزشی (به مدّت 16 ساعت) ضمن ارائه یک نسخه از استاندارد مذکور، شرايط عمومي و خصوصی پیمان ساخت و احداث مورد بحث و بررسی قرار می گیرند و بر پایه مهارت های عمومی تجزیه و تحلیل قراردادها، شرکت کنندگان به تسلط کافی در خصوص این تیپ از قراردادهای بین المللی دست می یابند. مرّبی کارگاه نیز علاوه بر نظارت بر عملکرد تیم و انفرادی شرکت کنندگان، به هدایت و مشاوره به آنان در طول کارگاه پرداخته و مهارت های آنان در بازخوانی و مدیریت ساختار قراردادهای کتاب قرمز را تقویت می نماید. شهریه مشارکت در این برنامه آموزشی 16 ساعته 490 هزار تومان است.

FIDIC-EPC.png FIDIC-DBO.png FIDIC-CONST.png

برای آشنایی بیشتر با فیدیک و قراردادهای استاندارد آن می توانید این مقاله را مطالعه نمایید. جهت کسب اطلاعات در خصوص برنامه آموزشی مدیریت و مهندسی ساختار قراردادها به این صفحه مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه مشارکت در این کارگاه با مرکز توسعه و آموزش فصل تماس بگیرید.

آشنایی با طراح، سخنران و مرّبی برنامه آموزشی

Drlajevardi.JPGدکتر «سید عرفان لاجوردی» وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای مدرک دکتری حقوق بین­ الملل از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک ®PMP از مؤسسه مدیریت پروژه آمریکاست. وی فعالیت خود را در زمینه قراردادهای تجاری-صنعتی و بطور خاص، صنعت نفت و گاز از سال 1382 آغاز کرد و از سال 1386 عهده دار سمت معاونت امور حقوقی و قراردادهای پیمانکاران صنایع مختلف می باشد. دکتر لاجوردی در حال حاضر در دانشگاه علامه طباطبایی و موسسه آموزش عالی بیمه اِکو مشغول به تدریس است. وی با سابقه مدیریت بیش از 15 میلیارد دلار قرارداد در طول چندین سال گذشته، یکی از مشاوران قراردادی متخصص کشور می باشد.

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه و دوره های اختصاصی سایر استانداردهای قراردادی فیدیک می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی کارگاه بر اساس چالش های سازمانی با مرکز توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند. در صورت تمایل امکان طراحی دوره های ترکیبی و یا متمرکز بر سایر استانداردهای فیدیک موجود می باشد.

گزیده ای از تصاویر رویدادهای مرتبط برگزار شده (جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید):

 

 کارگاه تخصصی قراردادهای EPC/Turnkey بر اساس FIDIC در 8 ساعت، 11 آذر 1393

 

FIDSBAzar93FIDSBAzar93FIDSBAzar93FIDSBAzar93

 

 کارگاه تخصصی قراردادهای EPC بر اساس FIDIC در 8 ساعت، 6 دی 1391

CSMEDec2012CSMEDec2012CSMEDec2012

 

 

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

DiscountTable.png
تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام