پس از قریب به 5 سال انتظار استاندارد مدیریت پروژه سازمانی ISO (در سال 2012) که برخی آن ها را رقیب استانداردهایی چون PMBOK Guide یا PRINCE2 می دانند، منتشر شد و در اختیار همگان قرار گرفت! البته لازم بذکر است که این استاندارد با عنوان فرعی Guidance on Project Management منتشر گردیده و ادعایی در مورد جایگزین شدن به عنوان برترین استاندارد مدیریت پروژه ندارد و حتی در زمره استانداردهای اعتبارسنجی و اعطای گواهینامه های سازمانی ISO قرار نمی گیرد. با این وجود و با در نظر گرفتن سازمان ISO به عنوان منتشر کننده این استاندارد و پیش بینی فراگیر شدن آن در آینده ای نزدیک، مطالعه و آشنایی با آن به مدیران و کارشناسان پروژه های صنایع مختلف توصیه می شود.

ISO21500.png

شاید ورود یک استاندارد جدید به حوزه مدیریت پروژه برای متخصصان این حوزه آنچنان هم خوشایند نباشد! چرا که استاندارد جدیدی از راه رسیده است که باید آن را فراگرفت! امّا از منظر دیگر، می توان این چنین استدلال کرد که مدیریت پروژه با چنان شتابی در حال تبدیل شدن به یکی از پرطرفدارترین حوزه های حرفه ای و شغلی است که سازمانی چون ISO نیز حدود 5 سال زمان و هزینه را صرف توسعه استانداردی در این حوزه نموده است. موسسه فصل با در نظر گرفتن استقبال سازمان ها و متخصصان ایرانی از استانداردهای ایزو و به عنوان مجموعه ای پیشتاز در آموزش مفاهیم حوزه های مدیریت پروژه، برنامه آموزشی جامع مدیریت پروژه بر اساس ISO 21500 را ارائه می نماید. این برنامه آموزشی 16 ساعته براساس سرفصل های ذیل ارائه می گردد:

    - تاریخچه ISO21500
    - مفاهیم مدیریت پروژه
    - آموزش کامل کلیه فرآیندهای ISO21500
    - راهنمای کاربردی ISO21500
    - مقایسه تطبیقی میان ISO21500 و PMBOK Guide 2012

ساختار برنامه آموزشی:
   - زمان بندی: 16 ساعت در 2 جلسه (هر جلسه از ساعت 9:00 الی 17:00)
   - سرمایه گذاری (هر نفر): 530 هزار تومان
   - زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه فصل مراجعه نمایید.

سازمان های علاقه مند به برگزاری کارگاه عملی مدیریت طرح و برنامه می توانند جهت دریافت پروپوزال و اطلاع از تخفیفات ویژه برنامه های درون سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام