scheduling.pngمدیریت اثر بخش زمان و برنامه زمانبندی پروژه از جمله عوامل حیاتی و تعین کننده شکست یا موفقیت آن می باشد. استاندارد  عملی زمانبندی (Practice Standard for Scheduling) موسسه مدیریت پروژه با تمرکز بر حوزه دانشی مدیریت زمان پروژه، مدل های زمانبندی و فرآیندی کاربردی و قابل اندازه گیری را در این خصوص ارائه می نماید. همچنین با در نظر گرفتن  رشد روز افزون، پیچیدگی و تنوع حوزه مدیریت پروژه، این موسسه بر اساس استاندارد عملی مذکور، گواهینامه ای را تحت عنوان PMI-SP (متخصص زمانبندی پروژه) طراحی نموده است تا نیاز سازمان ها در استخدام و بکارگیری متخصصین حرفه ای در حوزه زمانبندی پروژه را مرتفع نماید. دارندگان این مدرک حرفه ای، خبرگی، تخصص و شایستگی خود را به منظور ایجاد و بروز رسانی برنامه های زمانبندی پروژه به نمایش می گذارندو سازمانهای پروژه محور می توانند با اطمينان بیشتری وظیفه خطیر و حساس مدیریت زمان پروژه را به این گروه از مدیران و کارشناسان پروژه واگذار نمایند. در همین راستا موسسه توسعه و آموزش فصل، کارگاه آموزشی مدیریت زمانبندی پروژه را با همراهی متخصصان این حوزه طراحی نموده است و مشارکت در آن را به علاقه مندان فراگیری کاربردی زمانبندی پروژه و اخذ مدرک بین المللی PMI-SP توصیه می نماید.

آشنایی با برنامه آموزشی
این کارگاه آموزشی در 24 ساعت (3 جلسه 8 ساعته) سرفصل های ذیل را دربر می گیرد:
    - آشنایی با مفهوم زمانبندی پروژه     
    - مروری بر حوزه دانشی مدیریت زمان پروژه
    - مفاهیم و اصول مدل زمان بندی    
    - روش های زمانبندی
    - تکنیک های زمانبندی    
    - ابزار زمانبندی
    - مدیریت مدل برنامه زمانبندی    
    - ایجاد مدل برنامه زمانبندی
    - نگهداری و بروز رسانی مدل برنامه زمانبندی    
    - تجزیه و تحلیل مدل برنامه زمانبندی
    - ارتباطات و گزارشگیری    
    - کار گروهی و کارگاهی
    - تست های آمادگی آزمون SP

ساختار برنامه آموزشی:
   - زمان بندی: 24 ساعت در 2 جلسه
    - سرمایه گذاری (هر نفر): 680 هزار تومان
   - زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

آشنایی با مدرس و طراح برنامه آموزشی 

مهندس علی فروزش، مشاور رسمی مدیریت پروژه سازمانی از PMIمهندس علی فروزش، دانش آموخته رشته مهندسی نرم افزار و دارای مدارک بین المللی متعددی از جمله مشاور رسمی مدیریت پروژه سازمانی (OPM3 CC) از PMI، مدیریت پورتفولیو (PfMP) از PMI، مدیریت سبد پروژه (از IBM)، مدرک PMP، مدرک ACP (مدیریت پروژه چابک) از PMI، مهندسی نرم افزار (RUP2007) و مدرک بین المللی ®ITIL (مدرک رسمی Exin) می باشد. وی با بیش از 12 سال سابقه فعالیت مشاوره ای، اجرایی و آموزشی در زمینه مدیریت پروژه در صنایع مختلفی مانند تلکام، فناوری اطلاعات، نفت، گاز، پتروشیمی و ساخت، یکی از 70 مشاور بین المللی مورد تایید موسسه مدیریت پروژه آمریکا در حوزه مدیریت پروژه سازمانی می باشد. مهندس فروزش نویسنده کتاب مدیریت پروژه چابک و از اعضای تیم تدوین استاندارد OPM3 (ویرایش 2013) و افزونه نرم افزار استاندارد PMBOK Guide می باشد. مهندس فروزش از سال 1390 و همگام با توسعه خدمات آمادگی آزمون های بین المللی مدیریت پروژه در موسسه توسعه و آموزش فصل همکاری خود را با این مجموعه آغاز نمود و تا کنون با طراحی چندین دوره و کارگاه؛ در بیش از یکصد رویداد آموزشی تدریس نموده است.

پلپسازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه های آموزشی می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط پیشنهادی، با موسسه توسعه و آموزشی فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام