مقاله ها

آموزش کاربردی نرم افزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه | یک دوره و 2 گواهینامه! 

مرکز توسعه و آموزش فصل به عنوان نماینده آموزشی مؤسسه مدیریت پروژه آمریکا (®PMI)، اقدام به برگزاری اولین کارگاه ترکیبی آموزش حرفه ای نرم افزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه نموده است. یکی از مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه حرفه ای تمامی آنچه که برای بکارگیری اثر بخش و مناسب این ابزارها نیاز خواهید داشت را در قالب برنامه آموزشی زیر آموزش می دهد:

swcerts.png

کارگاه ترکیبی آموزش کاربردی Oracle Primavera P6 و Microsoft Project 2016 (توصیه شده برای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و معدن، نرم افزار، فناوری اطلاعات و ارتباطات و ساختمان) در 32 ساعت (4 جلسه 8 ساعته)

 

آیا این کارگاه آموزشی مورد تایید ®PMI می باشد؟

برنامه های آموزشی مذکور به تایید PMI رسیده اند و شرکت کنندگان در این برنامه آموزشی، پس از قبولی در آزمون نهایی دو گواهینامه معتبر بین المللی دریافت می نمایند.

 آیا این برنامه آموزشی برای شما مناسب است؟

از آنجا که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان عموماً از نرم افزار Oracle Primavera P6 استفاده می شود و در صنایع نرم افزار، فناوری اطلاعات و ارتباطات ابزار Microsoft Project 2016 از مقبولیت بیشتری برخوردار است با شرکت در این برنامه آموزشی هر دو نرم افزار را فراخواهید گرفت و با اخذ دو گواهینامه بین المللی، مزیت رقابتی ویژه ای را بدست خواهید آورد. تیم آموزشی مرکز توسعه و آموزش فصل بر پایه تجارب چندین ساله در زمینه آموزشی نرم افزارهای مذکور، این برنامه آموزشی را منطبق بر نیازهای بازار کار و صنعت طراحی نموده و از این رو با اطمینان کامل می توانید پس از شرکت در کارگاه و پذیرش در آزمون نهایی، توانمندی جدیدی را به رزومه خود اضافه و فرصت های شغلی جدیدی را دنبال نمایید.

مزیت های برنامه های آموزشی پیشنهادی:

      - کاربردی بودن کارگاه آموزشی بر اساس پروژه های نمونه
     - دریافت دو گواهینامه رسمی بین المللی (مورد تایید PMI)
     - امکان پرداخت شهریه در 2 مرحله (یک مرحله قبل از برنامه جهت نهایی شدن ثبت نام و یک قسط در طول برنامه)
     - تنها برنامه آموزش نرم افزارهای مدیریت پروژه به زبان فارسی مورد تایید و ثبت شده در سایت PMI
     - آموزش توسط مدرس با بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه با مدارک بین المللی
     - دریافت دو نسخه کتاب مرجه و جامع آموزشی نرم افزارهای MSP و P6 مهندس احمدیان نژاد در قالب بسته آموزشی کارگاه

آشنایی بیشتر با برنامه آموزشی

   زمان بندی: 32 ساعت در 4 جلسه (هر جلسه 8  ساعت)

   سرمایه گذاری (هر نفر): 690 هزار تومان (در دوره های عمومی، همراه داشتن لپ تاپ الزامی است.)

   زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی، به تقویم آموزشی مرکز توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

در صورتیکه با مبانی برنامه ریزی و کنترل پروژه آشنایی کافی ندارید، توصیه می شود پیش از شرکت در این کارگاه، در این برنامه آموزشی مشارکت نمایید.

آشنایی با تیم مدرسین  برنامه آموزشی
MrAhmadian.pngمهندس داوود احمديان نژاد دارنده مدرک حرفه ای IPMA، دانش آموخته کارشناسی رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناسی ارشد رشته EMBA از دانشگاه علم و صنعت، یکی از مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه با سابقه کشور می باشد. تالیف 5 جلد کتاب در زمینه نرم افزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه با رویکرد استاندارد PMBOK Guide و سابقه 14 سال فعالیت در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه های مختلف در بخش های مختلف صنعت (نفت و گاز، عمران، خودروسازی، کشتی سازی و ...) از جمله فعالیت های وی در طول سالیان اخیر است. وی هم اکنون به عنوان مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه کنسرسیوم طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی مشغول به فعالیت می باشد. تالیف کتب کاملاً کاربردی MSP2003، MSP2007 و MSP2010، آموزش سریع 6 Primavera Enterprise، سیستم مدیریت برنامه ریزی و کنترل پروژه با Primavera Project Planner و تدریس در بیش از 60 رویداد آموزشی وی را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها جهت فراگیری عملی دانش و مهارت های برنامه ریزی و کنترل پروژه نموده است.

MrAmini.pngمهندس مسعود امینی دانش آموخته کارشناسی مهندسی صنایع (گرایش تکنولوژی صنعتی) از دانشگاه آزاد (واحد تهران جنوب) و یکی از مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه با سابقه کشور می باشد. سابقه 12 سال فعالیت در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه ها در مجموعه های مختلفی مانند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، مشانیر، مپنا، تات مال و هلدینگ سپانیر از جمله فعالیت های وی در طول سالیان اخیر است. وی هم اکنون به عنوان مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه بخش حفاری فازهای 13، 22 و 24 پارس جنوبی مشغول به فعالیت می باشد. تدریس در بیش از 30 رویداد آموزشی وی را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها جهت فراگیری عملی دانش و مهارت های برنامه ریزی و کنترل پروژه نموده است.

 

آموزش سريع Project 2010، نويسنده:داود احمديان نژاد، 1390

آموزش سريع Project 2003، نويسنده:داود احمديان نژاد

آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه با Primavera Project Planner، نويسنده:داود احمديان نژاد

نظرات  

 
#2 navid در تاریخ: پنج شنبه 03 مهر 1393 ، ساعت 09:07 ق ظ
ba salam. lotfan be sorate feshorde bargozar konid.
mamnon
 
 
#1 مهمان در تاریخ: چهارشنبه 11 تیر 1393 ، ساعت 12:04 ب ظ
لطفا به صورت فشرده هم برگزار شود.
 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام