مقاله ها

PPCServiceCatalogue.pngامروزه و با افزایش بیش از پیش اهمیت برنامه ریزی و کنترل پروژه، شرکت های مجری به سمت برونسپاری این دسته از خدمات حرکت نموده اند و ترجیح می دهند تا ارائه دهندگان خبره خدمات مدیریت پروژه، مسئولیت این بخش از پروژه هایشان را برعهده بگیرند. در این دسته از خدمات طی قرارداد مشخصی، تیمی از سوی ارائه دهنده خدمات؛ متولی انجام کار برنامه‌ریزی و کنترل پروژه گردیده و تمام نیازمندیهای کارفرمای اصلی، مشاور و پیمانکار را پوشش خواهد داد. تعداد و ترکیب نفرات تیم بستگی به نوع و حجم پروژه و نیازمندی ها و انتظارات ذینفعان پروژه دارد. مرکز توسعه و آموزش فصل با تمرکز بر این حوزه و به پشتوانه تیم توانمند و پروژه های انجام شده، تمامی نیازهای یک سیستم جامع و کارا در بعد برنامه‌ریزی و کنترل پروژه را به سازمان های متقاضی ارائه می نماید.

برونسپاری برنامه ریزی و کنترل پروژه های سازمان، تصمیم سرنوشت سازی است که عدم برخورداری تیم مجری خدمات مذکور از تخصص و مهارت لازم و اطلاع از مدل های اجرایی می تواند سرنوشت پروژه را به مخاطره انداخته  و موجب سردرگمی ذینفعان پروژه گردد.

در مرکز توسعه و آموزش فصل، ارائه خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه، با یکی از دو رويكرد "مشاوره" و "اجرا" صورت  مي پذيرد. در رويكرد "مشاوره" اساسا خدمات در قالب عمليات پشتيباني ارائه شده و مرکز اين خدمات را به صورت ستادي به انجام مي رساند. در رويكرد "اجرا" خدمات پيمانكار مديريت (مرکز) به عنوان ركن اصلي پروژه قلمداد شده و كليه عمليات هريك از پيمانكاران و مشاورين توسط مرکز مدیریت می شود.

خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه مرکز توسعه و آموزش فصل که با نظارت و سرپرستی مهندس داود احمدیان نژاد طراحی و ارائه می شوند، طیف جامعی از خدمات تخصصی مرتبط با این حوزه را در بر می گیرند. با توجه به حجم پروژه و نیازمندی های سازمان خدمات در سه بخش مدیریت زمان، مدیریت هزینه و مدیریت یکپارچگی قابل ارائه می باشد.

علاقه مندان به کسب آشنایی بیشتر با مهندس داود اجمدیان نژاد و همچنین خدمات آموزشی منحصربفرد و تخصصی وی در حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه، می توانند به این صفحه مراجعه نمایند.

در صورت نیاز به مشاوره، راهنمایی بیشتر و آشنایی با خدمات مذکور، دریافت مستندات تکمیلی، برگزاری جلسه معارفه و تبادل درخواست ها با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست خدمات را تکمیل نمایید.