internacc.png

حسابداری همزاد تمدن بشری است و به اندازه آن قدمت دارد. نخستین مدارک کشف شده حسابداری در جهان، لوحه‌های سفالین از تمدن سومر در بابل است و قدمت آن به ۳۶۰۰ سال قبل از میلاد برمی‌گردد و از پرداخت دستمزد تعدادی کارگر حکایت دارد.
حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود و اطلاعات حسابداری را می‌توان اطلاعات اقتصادی تلقی کرد. چرا که طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذینفع قرار می‌دهد. ذینفع گزارش های مالی شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل می باشند. رسمی ترین تعریف حسابداری مندرج در بیانیه اساسی تئوری حسابداری آن را فرایند شناسایی، اندازه‌گیری و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم گیری‌های آگاهانه به وسیله استفاده کنندگان آن اطلاعات می داند.

مركز توسعه و آموزش فصل با هدف ترويج هر چه بيشتر حسابداری در عمل، دوره کاربردی حسابداری در عمل را با همکاری موسسه حسابداری تحلیلگران سپهر ایرانیان (عضو رسمی انجمن حسابداری ایران) طراحی نموده است و مشارکت در این برنامه آموزشی منحصربفرد را به دست اندرکاران این حوزه و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مدیریت مالی، حسابداری و حسابرسی اكيداً توصيه مي نمايد.

سرفصل های برنامه آموزشی:
این کارگاه آموزشی در 36 ساعت (شامل 20 ساعت آموزش مبانی حسابداری و 16 ساعت کارآموزی و کارورزی) و بر اساس سرفصل هاي ذيل ارائه مي گردد. لازم بذکر است که در پایان دوره، دو گواهینامه دریافت خواهید نمود!
    - آشنایی با اصول حسابداری و ماهیت حسابها
    - ایجاد کردن حسابها به صورت کدینگ در سیستم های مالی
    - پیاده سازی اطلاعات در سیستم های مالی
    - تحریر دفاتر قانونی(روزنامه و کل) شرکت ها
    - تهیه گزارشات مالی از سیستمهای مالی
    - تهیه لیست حقوق و دستمزد
    - تهیه لیست بیمه
    - قانون وزارت کار و تامین اجتماعی
    - نحوه محاسبه مالیات برحقوق وپیاده سازی در سایت (tax.gov.ir)
    - کارگاه انجام فرآیند حسابداری در شرکتهای (خدماتی، بازرگانی، صنعتی)


 مشارکت در این برنامه آموزشی به افراد و گروه های زیر توصیه می شود:
    - مديران امور مالي، حسابداري و مديران عامل شرکت های نوپا
    - کارشناسان امور مالیاتي، حسابداران، حسابرسان
    - دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های حسابداری و مالی در مقاطع مختلف


ساختار کارگاه آموزشی:
        زمان بندی: 36 ساعت در 9 جلسه چهار ساعته  (از ساعت 17 الی 21)
        سرمایه گذاری (هر نفر): 260 هزار تومان (برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد که بیش از سه سال از تاریخ فراغت تحصیل آن ها نگذشته باشد، 5% تخفیف ویژه منظور خواهد شد.)

      زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی مرکز توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.


آشنایی با طراح و مدرس برنامه آموزشی
سعید فروزش نژادسعید فروزش نژاد، مدیر عامل موسسه حسابداری تحلیلگران سپهر ایرانیان، عضو انجمن های حسابداری ایران و حسابرسان داخلی ایران می باشد. وی با بیش از 10 سال سابقه مستمر کاری در این حوزه؛ تا کنون در بیش از پنجاه شرکت به عنوان مدیر و مشاور مالی، مالیاتی و حسابداری مشغول به فعالیت بوده است. سعید فروزش در طول فعالیت حرفه ای خود موفق به همکاری آموزشی با بزرگترین سازمان های علمی و آموزشی کشور مانند دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی آزاد و غیرانتفاعی متعدد و سازمان فنی و حرفه گردیده است. وی تا کنون بیش از 20 دوره آموزشی کوتاه مدت تخصصی در حوزه حسابداری و حسابرسی را طراحی نموده و به عنوان مدیر دپارتمان مالی ده ها دانشگاه و موسسه آموزشی طراحی و برگزاری دوره های تخصصی حوزه مدیریت مالی را بر عهده داشته است.

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی دوره بر اساس چالش های سازمانی با مرکز توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام