مقاله ها

MyPDUlogo.pngمقدمه
تمدید مدارک حرفه ای PMI  اعم از PMP ،RMP ،RMP ،PfMP،SP ،ACP و کسب واحد توسعه حرفه‌ای (PDU) در هر چرخه سه‌ساله یکی از دغدغه‌های بسیاری از دارندگان مدارک حرفه‌ای موسسه PMI می‌باشد. برنامه کاری فشرده مدیران پروژه حرفه‌ای و گرفتاری‌های روزمره و تمام‌نشدنی شغلی، فرصت برنامه‌ریزی در خصوص تمدید مدارک را از آنان سلب می‌نماید. از سوی دیگر تغییرات اخیر (دسامبر 2015) در سیستم CCR موسسه مدیریت پروژه آمریکا و معرفی Talent Triangle هرچند طیف انتخاب‌های پیش رو را متنوع‌تر از پیش نمود، امّا درعین‌حال موجب سردرگمی تعداد بسیاری از دارندگان مدارک گردیده است.

معرفی خدمات MyPDU
موسسه توسعه و آموزش فصل به پشتوانه کارنامه کاری خود در حوزه خدمات آموزشی و مشاوره شغلی مدیریت پروژه و بر اساس شناخت دقیق از نیازمندی‌ها و دل‌مشغولی‌های مدیران پروژه حرفه‌ای، خدمات ویژه‌ای را تحت عنوان MyPDU به آنان پیشنهاد می‌نماید. در قالب این خدمات، تنها با پرداخت 2 دلار به ازای هر PDU، فرآیند شناسایی، اخذ و ثبت PDU های موردنیاز شما مدیریت‌شده و در هر سیکل سه‌ساله مدرک حرفه ای شما بدون هیچ‌گونه تردیدی، تمدید می‌گردد! انتخاب تعداد PDU های موردنیاز هر فرد، کاملاً بر عهده وی می‌باشد و می‌تواند از یک تا 60 واحد PDU را سفارش دهد. بر همین اساس چه تا پایان بازه سه ساله تمدید مدرک خود فرصت زیادی دارید، چه باید در کوتاه ترین مدت فکری به حال اخذ PDU های مورد نیاز خود نمایید و چه وارد دوره یک ساله تعلیق مدرک خود شده اید، در کنار شما خواهیم بود و ادامه مسیر را برای شما برنامه ریزی و مدیریت می نماییم!

MyPDUGuide.pngشرح خدمات
در قالب خدمات مذکور، کلیه فرآیندهای شناسایی فرصت های بروز رسانی دانش و تجربه مدیریت پروژه، بررسی انطباق پذیری آن ها با دستورالعمل های کسب PDU، ثبت درخواست های اخذ PDU و اخذ تاییدیه های مربوطه، رسیدگی به امور مربوط به تمدید مدرک و پرداخت هزینه های مربوطه توسط موسسه فصل و به نمایندگی از مشترک انجام می گردد. به عبارت دیگر مشترک تنها دسترسی پروفایل خود در پورتال PMI را به اشتراک گذاشته و صرفاً با مشارکت در برخی رویدادهای آموزشی آنلاین (بدون نیاز به حضور فیزیکی) مانند وبینارها (و بدون نیاز به پرداخت هر گونه هزینه اضافی)، ضمن بروز رسانی دانش و مهارت هایش، به امور روزانه شغلی وحرفه ای خود می پردازد.

سایر پرداخت ها
تعرفه خدمات MyPDU (دو دلار به ازای هر PDU) دربرگیرنده کلیه هزینه های مورد نیاز جهت مدیریت و برنامه ریزی چرخه تمدید عضویت مدرک حرفه ای مشترک می باشد و هزینه های مربوط به عضویت سالانه در PMI (اختیاری) و تمدید مدرک سه سالانه (الزامی) جداگانه محاسبه و دریافت خواهد شد. لازم بذکر است که در صورت خرید اشتراک کامل (به میزان 60 واحد PDU)، کارمزد انتقال هزینه های مذکور به عنوان تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود.

تخفیف ویژه
برای آن دسته از مشترکین این خدمات، که کلیه 60 واحد PDU را از طریق این سرویس دریافت نمایند، هیچ گونه کارمزدی در خصوص انتقال هزینه های ارزی عضویت در PMI و تمدید گواهینامه نیز دریافت نخواهد شد و با تخفیفی معادل 150 هزار تومان، تنها با پرداخت 120 دلار کلیه خدمات صفر تا صد MyPDU را دریافت خواهند نمود.

توضیحات تکمیلی
از آنجا که برخی از گزینه های اخذ PDU خدمات MyPDU، مستلزم مشارکت فرد در یک فعالیت مشخص (مانند مشاهده وبینار، گوش دادن به فایل صوتی، مطالعه مقاله و امثالهم) می باشد، مشترک متعهد می شود حداکثر حمایت خود را در قالب مشارکت فعال در فعالیت های مذکور ارائه نماید. لازم بذکر است که هیچگونه هزینه اضافی بابت ثبت نام یا مشارکت در فعالیت (های) مذکور از مشترک دریافت نخواهد شد و این تعهد صرفاً با هدف بروز شدن خدمات گیرنده بر اساس آخرین دستاوردهای حوزه مدیریت پروژه اخذ می گردد.

در صورت نیاز به مشاوره، راهنمایی بیشتر و آشنایی با خدمات
مذکور، دریافت مستندات تکمیلی، برگزاری جلسه معارفه و تبادل درخواست ها با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست خدمات را تکمیل نمایید.