خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

trainingdesign.png

جهت برگزاری دوره های درون سازمانی، درخواست خود را از طریق از طریق این فرم ثبت نمایید!

مركز توسعه و آموزش فصل با هدف توسعه دانش و مهارت های پرسنل يك سازمان خاص كه عموماً در قالب روبدادهاي آموزشي درون سازماني (In-House Training Events) ارائه مي گردند؛ رويكرد مشخصي را اتخاذ نموده است. در قالب اين رويكرد و بر اساس بانك اطلاعاتي آموزشي گردآوري شده در حوزه مورد نظر (به عنوان نمونه مديريت پروژه يا مديريت حقوقي)، تعدادي دوره آموزشي به عنوان دوره هاي عمومي (متناسب با استانداردهاي آموزشي و نيازهاي عرف صنعت) طراحي گرديده و به سازمان ها پيشنهاد مي شوند. به عبارت ديگر متوليان آموزش در سازمان می توانند از میان برنامه های آموزشی از پیش تعریف شده (دوره هاي عمومي) اقدام به انتخاب برنامه مورد نظر نمایند. علاوه بر اين و بر اساس تركيب نیازهای خاص سازمان متقاضی با بانك اطلاعاتي آموزشي؛ امکان تعریف و طراحی برنامه های آموزشی جدید،توسعه داده شده و یا سفارشی شده موجود مي باشد. به عبارت ديگر برنامه آموزشي بر اساس شرایط حاکم و یا چالش های خاص سازماني و منطبق با نیازسنجی آموزشی سازمان مجدداً طراحي، هدفگذاري و ارائه مي شوند.

 آموزش هاي درون سازماني، که به منظور ارتقاء سطح دانش پرسنل كليدي سازمان و افزایش  مهارت ها و توانمندی های آنان طراحی شده اند، در قالب سبد خدماتی ذیل ارائه می گردد:

     - ارائه آموزش های حرفه ای در حوزه هاي مدیریت پروژه (تحت لیسانس PMI)، مديريت حقوقي، مديريت مالي و سرمايه گذاري و مديريت و بهبود سازمان
     - برگزاری رویدادهای حرفه ای بر حسب نيازهاي سازمان ها در حوزه هاي آموزش (توسعه دانش و مهارت) يا اجرا (كاربرد دانش و مهارت)
     - برنامه ريزي و راهبري دپارتمان آموزش سازمان ها (برون سپاری شده)
     - برنامه ریزی و برگزاری برنامه های آموزشی عمومی حرفه ای و متناسب با نیاز روز هر حوزه
     - ارائه آموزش های حرفه ای توسط مدرسین مجرب و دارای مدارک بین المللی و در فضای تعاملی و مشارکتی بر اساس فلسفه آموزشی یادگیری تجربی
     - ارائه خدمات سنجش و ارزیابی توانمندی افراد سازمان جهت یافتن سطح دانش در واحد مورد نظر و ارتقاء، متوازن سازی و ایجاد اشتراک میان تجارت عملی افراد
     - برگزاری برنامه های آموزشی درون سازمانی با قابلیت سفارشی سازی نسبی برنامه با توجه به نیازها و چالش های موجود در سازمان و ارائه گزارشات مورد نیاز جهت ارزیابی اثربخشی برنامه آموزشی پس از برگزاری
     - مربیگری و کارآموزی در واحدهای مربوطه جهت بهره مندی سازمان ها از تجارب و درس آموخته های متخصصین آن حوزه
     - مدیریت آموزش سازمانی (نیازسنجی آموزشی، یافتن راهکارها و استاندارد سازی توانمندی ها، برنامه ریزی جهت آموزش پرسنل و ...) برای سازمان های متقاضی برونسپاری آموزش
     - خدمات گواهینامه های حرفه ای و  بین المللی
     - مدیریت و برگزاری رویدادهای علمی-تخصصی با همکاری سازمان های معتبر داخلی و بین المللی

inhousetrain.pngمتدولوژی آموزش درون سازمانی:
در طول برنامه ­های آموزشی مرکز توسعه و آموزش فصل، تیم آموزشی بر اساس کار عملی و روش­­های آموزشی ساختار یافته، موضوع مورد نظر را آموزش داده و از طریق بررسی تعاملی تجارب عملی و واقعی، دانش استاندارد و تجارب آن حوزه را به شرکت کنندگان انتقال می دهند. در آموزش­ های درون سازمانی، مطالعات موردی می تواند بر حسب چالش­ های عینی سازمان متقاضی در حوزه مورد نظر سفارشی ­سازی شوند.

فرآیند درخواست و برگزاری برنامه­ های آموزش درون سازمانی:
     - فاز اوّل: برگزاری جلسه جهت شناسایی نیازمندی سازمان و نیروی انسانی در خصوص برنامه آموزشی
     - فاز دوم: توزیع و جمع آوری فرم­های نیازسنجی آموزشی جهت متناسب ­سازی محتوای برنامه آموزشی
     - فاز سوم: ارائه پیشنهاد (پروپوزال) جامع یا تفصیلی با در نظر گرفتن نوع برنامه آموزشی مورد نظر
     - فاز چهارم: ارائه آموزش حضوری (در قالب آموزش کارگاهی، مشارکتی و کاربردی) و خدمــات جانبی
     - فاز پنجم: تبادل بازخورد آموزش با نماینده سازمان و شرکت کنندگان (یک ماه پس از برگزاری برنامه)

هم اكنون اقدام نمایید!

سازمان ­های علاقمند به دریافت خدمات آموزشی In-house و برگزاری رویدادهای آموزشی درون سازمانی می توانند بر حسب نوع و میزان پیچیدگی نیازمندی های خود به یکی از روش های زیر با مرکز توسعه و آموزش فصل ارتباط برقرار نمایند:

     - در صورت تمایل متقاضیان به برگزاری رویدادهای آموزشی، کافیست درخواست خود را با ذکر نام یا کد رویداد های انتخابی اعلام نمایند. در این حالت متقاضی از امکان دریافت تخفیف ویژه رویدادهای درون سازمانی و سفارش سازی نسبی محتوای آموزشی بر اساس صنعت و چالش های درون سازمانی خود برخوردار می گردد.
     - در صورت وجود نیازهای خاص آموزشی که در قالب یکی از رویدادهای آموزشی موجود به آن پاسخ داده نشده باشد، کافیست متقاضی نسبت به ثبت RFP نیازمندی های آموزشی خود (از طریق این لینک) اقدام نمایند. کارشناسان واحد توسعه سازمانی مرکز در اسرع وقت نسبت به بررسی RFP ارسالی، تماس با متقاضی، برگزاری جلسات مشترک (در صورت لزوم) و طراحی رویداد آموزشی متناسب با نیاز سازمان در حوزه های مورد نظر اقدام نموده و نتیجه را در قالب یک پروپزال آموزشی سفارشی شده اعلام می نمایند.

سازمان­ های علاقه ­مند به برگزاری برنامه­ های آموزشی درون سازمانی می توانند جهت برگزاری جلسه حضوری و یا درخواست پروپوزال با مرکز توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 کلیک کنید!