خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

تجارب موسسه توسعه و آموزش فصل در خصوص برگزاری برنامه های آموزشی در زمینه های تخصصی ای چون مدیریت حقوقی، مدیریت پروژه و مدیریت کسب و کار نشان می دهد که در سازمان های حرفه ای و در حال تعالی، آموزش های کاربردی و مبتنی بر تجربه عملی با مقبولیت و رضایت بیشتر شرکت کنندگان مواجه می شود و اثربخشی بالاتری را نیز به همراه دارد. از این رو و با در نظر گرفتن اهمیت کیفیت و نوآوری در آموزش حرفه ای؛ فضای برنامه های آموزشی مرکز نیز متمرکز بر ارائه مثال های موردی، فرم های تکمیل شده، آزمونک های متعدد، کارگاه های عملی، تکالیف تمرینی، نمایش فیلم های آموزشی و انتقال تجارب مدیران داخلی و خارجی می باشد.

با در نظر گرفتن موارد فوق و نقش محوری مدرس/مرّبی در یک برنامه آموزشی (در مقایسه با مواردی چون محتوا و متدلوژی آموزشی)، تیم اصلی آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل متشکل از مدیران متخصص و مجرب در حوزه های آموزشی مرتبط می باشد که علاوه بر تحصیلات آکادمیک دارای مدارک بین المللی و سوابق فعالیت حرفه ای می باشند. اعضای این، تیم دارای سمت های ارشد در حوزه مورد تدریس در سازمان های شناخته شده بین المللی و ایرانی می باشند. در حوزه هایی مانند حوزه مدیریت پروژه داشتن مدرک ®PMP و به تایید رسیدن اعضای تیم آموزشی بر پایه فرآیندهای ارزیابی مورد نظر ®PMI نیز از ملاک های اصلی گزینش و انتخاب تیم آموزشی می باشد. سازمان های متقاضی می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعضای تیم آموزشی مرکز با ما تماس بگیرند. در ادامه مختصری از رزومه گزیده تیم آموزشی مرکز (به ترتیب حروف الفبا) ارائه می گردد:

مهندس داوود احمديان نژاد؛ دارنده مدرک حرفه ای IPMA، دانش آموخته کارشناسی رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناسی ارشد رشته EMBA از دانشگاه علم و صنعت، یکی از مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه با سابقه کشور می باشد. تالیف 5 جلد کتاب در زمینه نرم افزارهای برنامه ریزی و کنترل پروژه با رویکرد استاندارد PMBOK Guide و سابقه 14 سال فعالیت در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه های مختلف در بخش های مختلف صنعت (نفت و گاز، عمران، خودروسازی، کشتی سازی و ...) از جمله فعالیت های وی در طول سالیان اخیر است. وی هم اکنون به عنوان مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه کنسرسیوم طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی مشغول به فعالیت می باشد. تالیف کتب کاملاً کاربردی MSP2003، MSP2007 و MSP2010، آموزش سریع 6 Primavera Enterprise، سیستم مدیریت برنامه ریزی و کنترل پروژه با Primavera Project Planner و تدریس در بیش از 60 رویداد آموزشی وی را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها جهت فراگیری عملی دانش و مهارت های برنامه ریزی و کنترل پروژه نموده است.

مهندس حمید آخوندی؛ ارزیاب ارشد طرح های سرمایه گذاری، مدرس و مشاور نرم افزار کامفار می باشد. وی دانش آموخته كارشناسي ارشد مهندسي صنايع از دانشگاه صنعتي اصفهان و كارشناسي مهندسي صنايع از دانشگاه علم و صنعت ايران است. سابقه ارزيابي مالي و اقتصادي بيش از 50 طرح سرمايه گذاري توسط نرم افزار تخصصي كامفار در کنار تأليف كتاب راهنماي مرجع نرم افزار تخصصي كامفار (مرجع ویژه فارسی زبانان) و تدریس در بيش از 60 دوره در كارگاه هاي آموزش نرم افزار تخصصي كامفار (از سال 1386 تا کنون) در دانشگاه ها، موسسه های آموزشی، شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی وی را به یکی از متخصصین شناخته شده کشور در این حوزه تبدیل نموده است.

دکتر حسین اشکوه؛ دانش آموخته دکترا و کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت از دانشگاه تربیت مدرس می باشد. وی هم اکنون به عنوان مدرس دانشگاه های تهران و تربیت مدرس (در مقطع کارشناسی ارشد)، دروس مدیریت مالی و تامین مالی پروژه را به صورت تخصصی تدریس می نماید و به عنوان مشاور ارشد و عضو هیئت مدیره شرکت های تامین مالی توس سرمایه، ارزیاب سرمایه توس، خدمات مالی و حقوقی راهبر ایرانیان، خدمات بیمه ای ابتکار ماندگار پارسیان، اقتصادگران قرن بیست و یک و مدیر عامل شرکت لیزینگ توسعه صنعت و تجارت مشغول به فعالیت حرفه ای می باشد. ارائه پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا در حوزه تامین مالی پروژه های صنعت انرژی و تدریس دوره های مهندسی ارزش، مدیریت و تامین مالی در دانشگاه ها، بنگاه های اقتصادی و موسسات آموزشی همراه با ارائه ده ها مقاله معتبر در مجلات علمی پژوهشی و کنفرانس های معتبر، وی را به یکی از خبرگان حوزه تامین مالی در کشور تبدیل نموده است.

دکتر مهدي مسعودي آشتياني؛ فارغ التحصیل دکترای علوم سیاسی و كارشناسي ارشد معدن، مدیر قراردادها و مناقصات و مشاور حقوقی ارشد شركت پايدار پولاد پيشرو، مدرس حرفه ای در بسیاری از سازمان ها و دانشگاه تراز اول شرکت همانند سازمان آموزشي و پژوهشي وزارت صنايع و معادن، مرکز تحقیقات دانشگاه شریف، موسسه فرصت و موسسه فصل می باشد. مهندس آشتیانی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت به عنوان مدیر پروژه و مدیر حقوقي در حوزه های مختلف کسب و کار به عنوان یکی از متخصصان مذاکرات کارفرمایی-پیمانکاری در مباحث مدیریت ادعا و تعارضات شناخته می شود. از جمله فعالیت های شاخص جانبی وی می توان به خبرنگاری، تحلیلگری اقتصادی و نایب ریاست انجمن پیمانکاران تاسیسات و تجهیزات اشاره نمود.

مهندس محمدرضا امیری؛مدرس این برنامه، مهندس محمدرضا امیری، مشاور و ارزیاب رسمی حوزه EFQM می باشد. این دانش آموخته مهندسی صنایع و MBA دانشگاه صنعتی شریف، تا کنون در بیش از 50 سازمان و شرکت معتبر ایرانی به عنوان ارزیاب، مشاور و طراح مدل های تعالی سازمانی، خدمات شایانی را ارائه نموده است. تالیف کتاب تشريح مدل تعالی سازمانی EFQM بر اساس ويرايش 2010 و ترجمه و گردآوری کتاب های راهنمای ارزیابی عملکرد سازمان ها بر اساس مدل تعالی EFQM و راهنمای تدوين اظهارنامه بر اساس مدل تعالی سازمانی EFQM از دیگر فعالیت های محمدرضا امیری در زمینه توسعه دانش و مهارت های این حوزه می باشند. لازم بذکر است که وی تا کنون در ده ها سمینار و کارگاه علمی و کاربردی اقدام به سخنرانی و آموزش مدیریت کیفیت و مدیریت استراتژیک نموده و 3 مقاله تخصصی در زمینه EFQM منتشر کرده است.

مهندس مسعود امینی؛ دانش آموخته کارشناسی مهندسی صنایع (گرایش تکنولوژی صنعتی) از دانشگاه آزاد (واحد تهران جنوب) و یکی از مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه با سابقه کشور می باشد. سابقه 12 سال فعالیت در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه ها در مجموعه های مختلفی مانند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، مشانیر، مپنا، تات مال و هلدینگ سپانیر از جمله فعالیت های وی در طول سالیان اخیر است. وی هم اکنون به عنوان مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه بخش حفاری فازهای 13، 22 و 24 پارس جنوبی مشغول به فعالیت می باشد. تدریس در بیش از 30 رویداد آموزشی وی را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها جهت فراگیری عملی دانش و مهارت های برنامه ریزی و کنترل پروژه نموده است.

رضا بهروزی؛ مشاور ارشد مالی، کارشناس رشته حسابداری، عضو رسمی انجمن حسابداران خبره ایران و مدرس دانشگاه می باشد. وی تا کنون علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای حسابداری در شرکت های هلدینگ، تولیدی، بازرگانی، خدماتی و به صورت خاص در شرکت های پیمانکاری؛ موفق به طراحی و تدریس رویدادهای آموزشی متعددی در حوزه حسابداری، حسابرسی سرمایه گذاری، هوش مالی گردیده و بواسطه تسلط و درک عمیقی که از اصول، مبانی و قوانین امور بیمه ای و مالیاتی کسب و کارهای پیمانکاری دارد، کارگاه تخصصی ویژه ای را تحت عنوان کارگاه آموزشی حسابداری پیمانکاری طراحی و اجرا نموده است.

فرهاد تعمیری؛ دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت مالی و کارشناسی حسابداری، از مدیران مالی به نام کشور در زمینه های مختلف علوم و فنون رشته های حسابداری و مالی می باشد. تصدی پست های معاونت مالی و اداری در بزرگترین سازمان های دولتی، خصوصی و ارگان هایی چون شهرداری تهران (سازمان پایانه ها و پارک ها) و همچنین اخذ مدارک حرفه ای چون مهندسی مالی، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی، مالیات، حقوق کار و تامین اجتماعی و حسابرسی وی را به یکی از مشاوران ارشد چند تخصصی در زمینه های مالی، مالیاتی، حسابرسی، حسابداری و سرمایه گذاری تبدیل نموده است. دریافت تقدیرنامه های متعدد، عضویت در انجمن های حرفه ای مختفلی چون انجمن حسابداران خبره ایران و نگارش مقالات تحلیلی - آسیب شناسانه از زمره سایر فعالیت های فرهاد تعمیری در دهه های اخبر بشمار می آید.

دکتر جواد حداد؛ دکترای تکنولوژی مهندسی و کارشناسی ارشد در رشته های حقوق بین الملل و مدیریت مهندسی می باشد. نامبرده یکی از متخصصان شناخته شده مشاوره و ظرفیت سازی در حوزه های مدیریت ادعاهای قراردادی، حل و فصل اختلافات در قرادادهای عمرانی و صنعتی داخلی و بین المللی، مذاکرات قراردادی، مستند سازی پروژه ها، مدیریت استراتژیک، و توسعه بین المللی کسب و کار به شمار آمده و در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت TETYS International (شرکت تدبیر توسعه یاران سرزمین)، عضو هیئت موسس و ریاست آکادمی بین المللی ظرفیت سازی (IACB) و نایب رئیس هیئت مدیره موسسه بین المللی و حقوقی تریپل اچ اینترنشنال می باشد. با عنوان مهندس پایه یک عمران، دکتر حداد سابقه 8 سال عضویت در کمیته ظرفیت سازی فدراسیون بین المللی مهندسان مشاور (FIDIC)، همچنین عضویت در انجمن حقوق ساخت انگلستان (SCL-UK)، بنیاد بین المللی هیئت های حل اختلاف (DRBF)، انجمن مهندسان عمران آمریکا  (ASCE)، و انجمن مهندسان راه و ساختمان ایران (ISCE)  را داشته و تا کنون بیش از 40 عنوان مقاله و سخنرانی ملی و بین المللی در حوزه های مدیریت، مدیریت پروژه و قراردادهای بین المللی، تالیف و ترجمه چهار عنوان کتاب و مشاوره چندین پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری را نیز در کارنامه سوابق خود ثبت نموده است. تدریس در دوره های کوتاه مدت تخصصی و دروس دانشگاهی در سطوح کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه های اصول و مبانی پیمان و مدیریت قراردادهای بین المللی عمرانی و صنعتی، ابعاد فنی و حقوقی استانداردهای قراردادهای FIDIC، سیستم های پیشرفته اجرای پروژه، مذاکرات بین المللی، توسعه کسب و کار و مهارت های مدیریتی، وی را به یکی از گزینه های آموزشی مورد پذیرش سازمان های دولتی و خصوصی مطرح کشور تبدیل نموده است.

دکتر سروش حریرفروش؛ دانش آموخته دکتری مدیریت بازرگاني (DBA) از دانشگاه تهران، كارشناسي ارشد الكترونيك از دانشگاه صنعتی خواجه نصيرالدين طوسي، مدرس دانشگاه و مشاور توسعه کسب و کار می باشد. وی متخصص حوزه های مدیریت بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت فروش، برندینگ و تحلیل رفتار مصرف کننده بوده و با بیش از 10 سال سابقه ارائه مشاوره به بزرگترین برندهای بازار، از پیشگامان آموزش عملی و حرفه ای برنامه ریزی و اجرای طرح کسب و کار و بازاريابي در کشور می باشد. تدریس در دوره های مدیریت دانشگاه تهران و مدارس کسب و کار و موسسات آموزشی و نیز فعالیت به عنوان مشاور مدیریت بازاریابی ده ها شرکت بزرگ صنعتی، تولید و خدماتی و فعالیت حرفه ای به عنوان مدير طراحي و توسعه مراكز داده شركت آريا همراه سامانه، مدير پروژه و پشتيباني شركت شاتل، مدير بازاريابي و فروش شركت ايزايران از جمله سوابق دکتر حریرفروش به شمار می آیند.

دکتر امیر حسین خامنه؛ فارغ التحصیل رتبه اول رشته مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه تربیت مدرس و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در دو رشته مدیریت اجرایی (EMBA) و مهندسی صنایع می باشد. دکتر خامنه یکی از مدیران ارشد اجرایی در گروه مپنا (شرکت مشاوره مدیریت مپنا) و دارنده گواهینامه بین المللیRMP ،SP و PMP از موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) و مدرک بین المللی IPMA اروپا (Level D) است. بیش از 16 سال فعالیت تخصصی در زمینه مدیریت پروژه در بزرگترین شرکت های پروژه محور ایرانی، ارائه ده ها مقاله معتبر علمی- پژوهشی و علمی- ترویجی در نشریات و کنفرانس های داخلی و جهانی و ارزیابی نظام های مدیریت پروژه در قالب ارزیاب بین الملل و ملی جایزه PEM (تعالی مدیریت پروژه) وی را به یکی از متخصصان بنام و خبره حوزه مدیریت پروژه سازمانی و گزینه ای توصیه شده جهت یادگیری عملی دانش این حوزه تبدیل نموده است.

مهندس امیر مهدی دبیری؛ کارشناس ارشد مهندسی مکاترونیک و دانش آموخته کارشناسی مهندسی الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. بیش از یک دهه فعالیت مستمر اجرایی، مشاوره ای، پژوهشی و آموزشی در حوزه مدیریت بازرگانی و همکاری با شرکت های مطرح کشور به عنوان مدیر بازرگانی خارجی و مشاور امور بازرگانی وی را به یکی از صاحبنظران مجرب در حوزه کسب و کار بین الملل و بازرگانی تبدیل نموده است. مهندس دبیری تا کنون دوره های آموزشی متعددی شامل "مدیریت خرید و سفارشات خارجی" ، "آشنایی با فرآیند واردات ، صادرات و ترخیص کالا" ، "اینکوترمز 2010"، "روش های پرداخت در تجارت بین المللی" را در شرکت های بازرگانی ، تولیدی و نیز اتاق های بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی کشور طراحی و تدریس نموده است.  آنچه که وی را از سایر اساتید و مدرسین این حوزه متمایز می نماید، آموزش های کاملا کارگاهی و مبتنی بر مطالعات موردی در حوزه های فوق الذکر می باشد بگونه ای که شرکت کنندگان در برنامه های آموزشی وی تجربه عملی و عینی امور بازرگانی و بانکی، فرآیندهای سفارشات خارجی، صادرات و واردات، حمل و ترخیص را لمس می نمایند و آماده بکارگیری توانمندی های جدید خود در میدان عمل می گردند.

محمد رستمی؛ متخصص، مشاور و مدرس مالی و سرمای گذاری و دانش آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی از دانشگاه تهران می باشد. با محوریت تحلیل مالی شرکت ها و پروژه‌ها از بدو شکل‌گیری تا مرحله بلوغ، حوزه های تخصصی وی شامل ارزشگذاری سهام و دانش فنی، مطالعات موشکافانه و دقیق طرح ها، امکانسنجی و تحقیقات و مطالعات بازار سرمایه  می باشد و به صورت خاص در زمینه ارزیابی اقتصادی و مالی طرح و در زمینه سرمایه‌گذاری جسورانه و سرمایه‌گذاری خصوصی (VC & PE) فعالیت می نماید. تالیف سه کتاب با عناوین مبانی کاربردی سرمایه گذاری ریسک پذیر، ارزشگذاری و مدیریت راهبردی داراییهای معنوی  و سرمایه گذای خصوصی و ارائه ده مقاله ارزشمند در حوزه های مذکور در کنار تدریس دوره های تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری در دانشگاه تهران، مرکز تحقیقات دانشگاه شریف، شرکت صنایع کوچک و متوسط و ده ها موسسه آموزشی دیگر مهم ترین عناوین فعالیت های دهه اخیر وی در زمینه توسعه مهارت های مدیریت مالی و سرمایه گذاری را تشکیل می دهند.

مهندس علیرضا زمانیان؛ علیرضا زمانیان دانش آموخته رشته مهندسی مواد و دارای مدرک ®PMP از مؤسسه مدیریت پروژه آمریکا می باشد. بدنبال مشارکت حرفـه ای در بخش­های مختلف خرید، بازرسی کالا، نظارت بر ساخت و کنترل مواد و کالای سایت پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی و حضور فعال در مگاپروژه هایی مانند طرح توسعه پالایشگاه اراک و طرح توسعه فازهای 9، 10، 13، 15، 16، 22 و 24 پارس جنوبی، اقدام به گردآوری، تألیف و طراحی دوره های آموزشی در زمینه های مدیریت پروژه، مدیریت دانش، مدیریت PMO، مدیریت مواد و کالای پروژه نموده است. مهندس زمانیان مؤسس و مدیرعامل شرکت  مهندسین مشاور پارسیان فیدار خاورمیانه، در طول بیش از 10 سال سابقه تخصصی در حوزه های مختلف مدیریت مواد و کالای پروژه با شرکت های مطرح بین المللی مانند GS E&C و SINOPEC همکاری نموده است و ماژول های خرید، بازرسی کالا، لجستیک و Expediting و ماژول عملیات جوش نرم افزارهای در حال استفاده در اکثر فازهای طرح توسعه پارس جنوبی، حاصل همکاری مشترک وی با شرکت های فعال در این زمینه می باشد. طراحی فرآیندهای دفتر مدیریت پروژه و مستندسازی تجارب مدیریت پروژه بر اساس الگوها و مدل های مدیریت دانش از دیگر دستاوردهای وی می باشد.

مهندس شهرام شیدایی؛ دانش آموخته کارشناسی مهندسی صنایع و دارنده گواهینامه PMP از موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) می باشد. مهندس شیدایی با سابقه فعالیت به عنوان مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه، مدیر PMO، مدیر پروژه و مشاور ارشد تدوین و استقرار متدلوژی مدیریت پروژه در صنعت ساخت، حمل و نقل، زیرساخت و تلکام درک جامعی از مفاهیم، آموزه ها و ابزارها و تکنیک های مدیریت پروژه در عمل را دارا می باشد و تا کنون در قالب برنامه های آموزشی متعددی استانداردهای مرجع مدیریت پروژه مانند PMBOK و ICB و آمادگی آزمون های حرفه ای چون PMP و IPMA را به فراگیران آموزش داده است. طراحی، راه اندازی و هدایت سیستم مدیریت پروژه در حوزه های مختلف دانشی در پروژه های عملی و عینی صنایع مختلف موجب گردیده تا شیوه آموزشی منحصربفرد وی که مبتنی بر دغدغه های عینی سازمان ها در مدیریت پروژه ها و طرح ها است، استقبال علاقمندان به فراگیری عملی دانش مدیریت پروژه و آمادگی هر چه بهتر آنان برای اخذ مدارک بین المللی این حوزه را بدنبال داشته باشد.

مهندس آرین عقیلی؛ دانش آموخته رتبه اوّل رشته MBA (گرایش بازاریابی و مالی بین الملل) از دانشگاه کیش و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی می باشد. وی علاوه بر راه اندازی چندین کسب و کار خدماتی و مشاوره ای در طول دهه اخیر، مشاور و مجری توسعه مدل کسب و کار، برنامه کسب و کار و برنامه بازاریابی در کسب و کارهای مختلف خدماتی، تولیدی و بازرگانی بوده است. از سال 1387 و پس از برگزاری اولین برنامه آموزشی کاربردی-نرم افزاری در حوزه توسعه طرح کسب و کار، با تمرکز بر حوزه های مختلف چنین طرح هایی اقدام به گردآوری و توسعه برنامه های آموزشی کاملاً کاربردی در این حوزه نمود و هم اکنون بیش از ده عنوان برنامه آموزشی در حوزه های مختلف مدل کسب و کار، مدیریت بازاریابی، کارآفرینی، برنامه کسب و کار، برنامه بازاریابی، بازاریابی در رسانه های اجتماعی، نرم افزار Business Plan Pro را در سازمان ها و شرکت های مختلف برگزار نموده است.

دکتر علیرضا فلاح میرزایی؛ رئیس هیات عالی نظارتی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور  و یکی از مدیران و مشاوران برجسته کشور در حوزه مالیات می باشد. اين كارشناس علوم مالي- علوم اجتماعي از دانشگاه تهران، با بیش از 30 سال تجربه اجرایی و نظارتی تا كنون در سمت هاي مختلفي مانند ریاست هئیت عالی انتظامی مالیاتی سازمان امور مالياتي كل كشور، عضو هئیت رسیدگی به تخلفات اداری مدیران و کارکنان بانک ها و بیمه و عضو کارگروه تحول اداری در وزارت امور اقتصادی و دارایی مشغول به فعاليت بوده است. وی با توجه به تجربیات حرفه ای خود در زمینه مقررات مالياتی در ايران اقدام به طراحی، تدوین و برگزاری دوره های آموزشی مختلفی در این زمینه نموده است و هم اكنون مدرس دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در حوزه هاي قوانین مالیاتی، حسابداری مالیاتی و مبانی مالیاتی مي باشد.

مهندس محسن فیروز شاهی؛ دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندس صنایع از دانشگاه جامع امام حسین (ع) است. فعالیت حرفه ای وی متمرکز بر پژوهش، مشاوره و آموزش در حوزه های مدیریت دانش، مستند سازی در آموخته ها، تحلیل و طراحی تیم های مدیریت سازمان، مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک می باشد. تدوین و پیاده سازی مدل، نقشه راه، نظام سازمانی، فرآیند های عملیاتی تیم مدیریت دانش در سازمان های پروژه محور بزرگ و سطوح کشور از جمله فعالیت های اصلی وی در پنج سال گذشته را تشکیل می دهد. مدیریت پروژه های متعدد اجرایی و نیز نگارش و چاپ بیش از ده عنوان مقاله پژوهشی و کاربردی در مجلات معتبر داخلی و کنفرانس های بین المللی در زمینه مدیریت دانش و درس آموخته ها وی را به یکی از متخصصان به نام کشور در حوزه Project Knowledge Management تبدیل نموده است.

مهندس باقر قربانی؛ مدیر فناوری اطلاعات و مدیر امور سهام بزرگترین هلدینگ کشور در حوزه نفت و گاز (هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تامین، تاپیکو) می باشد. این دانش آموخته مهندسی سخت افزار، دارای گواهینامه تحلیل گری تکنیکال از دانشگاه کاوندیش لندن بوده و با بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه بازار سرمایه به یکی از چهره های شناخته شده در حوزه تحلیل تکنیکال تبدیل گردیده است. مهندس قربانی علاوه بر فعالیت در بازار بورس اوراق بهادار، مشاور شرکت های خصوصی سرمایه گذاری در حوزه مدیریت پورتفوی (سبدگردانی) و راه اندازی و استقرار ادارات سهام و فرآیندهای مرتبط می باشد.

دکتر سید عرفان لاجوردی؛ وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای مدرک دکتری حقوق بین­ الملل از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک PMP از مؤسسه مدیریت پروژه ایالات متحده آمریکاست. وی فعالیت خود را در زمینه قراردادهای تجاری-صنعتی و بطور خاص، صنعت نفت و گاز از سال 1382 آغاز کرد و از سال 1386 عهده دار سمت معاونت امور حقوقی و قراردادهای پیمانکاران صنایع مختلف می باشد. دکتر لاجوردی در حال حاضر در دانشگاه علامه طباطبایی و موسسه آموزش عالی بیمه اِکو مشغول به تدریس است. وی با سابقه مدیریت بیش از 15 میلیارد دلار قرارداد در طول چندین سال گذشته، یکی از مشاوران قراردادی متخصص کشور می باشد.

مهندس بهمن معین پور؛ دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، کارشناسی مهندسی عمران و دانشجوی دوره دکترای استراتژی کسب و کار می باشد. بیش از بیست سال سابقه کار در دستگاههای دولتی و مشاورین و شرکت های پیمانکاری و بیش از دوازده سال تدریس در دستگاههای اجرایی و دانشگاهها و مراکز و بنگاههای اقتصادی وی را تبدیل به یکی از خبرگان حوزه مدیریت حقوقی و قراردادها نموده است. مهندس معین پور به عنوان رییس نظام مهندسی ساختمان شهرستان قائم شهر سابقه عضویت در هیئت رییسه گروه های تخصصی عمران کشور، نایب ریاست گروه تخصصی عمران استان مازندران، عضویت در کمیته پیمان و قراردادهای استانداری مازندران و عضویت در شورای فنی استانداری مازندران را در کارنامه خود ثبت و ضمن چاپ مقاله های متعدد در مجلات تخصصی، بیش از ده عنوان برنامه آموزشی را طراحی و در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی ارائه نموده است.

دکتر مسعود منشدی؛ وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، عضو انجمن مشاوران مديريت ايران، مدير عامل موسسه حقوقي سيماي وكيل ايرانيان، صاحب امتياز و مدير مسئول ماهنامه بين المللي حقوق می باشد. دکتر منشدی با بیش از 20 سال سابقه فعالیت حقوقي و قضایي به عنوان یکی از صاحبنظران و پیشتازان توسعه رویکردهای کاربردی و نوآرانه به رشته حقوق و حوزه های میان رشته ای شناخته می شود.

مهندس امیر نادری؛ دارنده گواهینامه PMP و RMP (از مؤسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI)) و دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع و یکی از خبره ترین مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه کشور می باشد که تخصص ویژه ای در مدیریت محدوده، زمان، هزینه و ریسک پروژه دارد. از سوی دیگر مهندس نادری در طول چهار سال گذشته و به واسطه همکاری با شرکت پتروناس (Petronas) مالزی تمرکز بر ابر پروژه های صنعت نفت و گاز در شرکت پتروناس مالزی تجارب و اندوخته های ارزشمندی را در حوزه های بهینه کاوی نظام های بین المللی مدیریت پروژه بدست آورده است. مهندس نادری تا کنون به عنوان مدیر و مشاور ارشد مدیریت پروژه در شرکت های سپانیر،ایران ایتوک، ناموران و شرکت ملّی مناطق نفتخیز جنوب فعالیت نموده است و یکی از نام های شناخته شده در حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه می باشد. وی از سال 1390 همکاری خود را با موسسه توسعه و آموزش فصل آغاز نمود و بر تا کنون ده ها کارگاه آموزشی استانداردهای مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK، مدیریت هزینه، زمان، محدوده و ریسک و برنامه ریزی و کنترل پروژه و کارگاه های پیشرفته نرم افزار پریماورا را برگزار نموده است.

 

محمدحسین نباتچیان؛ دانش آموخته رشته MBA با گرایش بازار سرمایه و دارای مدارک کارشناسی ارشد برنامه ریزی سیستم های اقتصادی و کارشناسی مدیریت بازرگانی می باشد. وی که تا کنون سابقه مدیریت مالی و سرپرستی واحد حسابداری چندین شرکت تولیدی، خدماتی و کارگزاری را در کارنامه خود دارد، بر اساس تجارب تدریس در حوزه آکادمیک و حرفه ای اقدام به طراحی مجموعه برنامه های آموزشی مدیریت مالی پایه و پیشرفته نموده است. وی داشتن درک و تعریف مناسب از مفاهیم اقتصادی و تعاریف پایه حوزه مالی را رمز تسلط بر مفاهیم و کارکردهای مدیریت مالی می داند. از دیگر حوزه های تخصصی محمدحسین نباتچیان می توان به دانش و ابزارهای نرم افزاری اقتصاد سنجی (علی الخصوص نرم افزار Eviews) و تحلیل بنیادی بازار سرمایه اشاره نمود.

مهندس حامد نوری؛ دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت مالی، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره کارگزاری ارزش آفرین الوند می باشد. وی با کسب تخصص و توانمندی های حوزه های متعددی مانند اداره شرکت های کارگزاری، مدیریت ریسک سرمایه گذاری، تحلیل بنیادین بازار سرمایه، طراحی فرآیندها و عملیات سازمان های بورسی و همچنین ارائه خدمات مشاوره و آموزشی در بنگاه های اقتصادی سطح کشور به یکی از چهره های شاخص و شناخته شده در میان کارگزاران بورس اوراق بهادار ایران تبدیل گردیده است.

مهندس هومن هوشیاری؛ دانش آموخته مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی، مربی، نویسنده، مترجم و مشاور حوزه کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری می باشد. هوشیاری را می توان اولین شکارچی ایده در ایران و مبدع رهیافت های آموزشی شکار ایده دانست. هر چند وی از حدود یک دهه پیش در زمینه های آموزش، فناوری اطلاعات، طراحی فرآیندهای سازمانی و تدوین استراتژی سوابق مدیریتی و کارشناسی متعددی را در سازمان های مختلف تجربه نموده بود، اما از سال 92 به صورت رسمی فعالیت حرفه ای خود در زمینه های مربیگری خلاقیت و ایده یابی آغاز نمود و با پایه گذار وب سایت و ترجمه کتابی با عنوان شکارچی ایده (Idea Hunter) موقعیت خود را به عنوان یکی از متخصصان این حوزه تثبیت نمود. علاوه بر آموزش و مربیگری، مجموعه خدمات ارائه شده توسط وی به سازمان ها شامل موارد ذیل می باشد:
     - پياده‌ سازي جريان نوآوري در سازمان (نوآورسازي سازمان)
     - برگزاري کارگاه های آموزشي مباني خلاقيت و ایده یابی
     - برگزاري کارگاه حل مسائل و معضلات سازمان (کارگاه ايده‌يابي)

دکتر علیرضا یاوری فر؛ فارغ التحصیل مقطع دکترای رشته مدیریت بازرگانی (گرایش بازاریابی) دانشگاه علامه طباطبایی و دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف می باشد. 30 سال سابقه مشاوره مدیریت و اجرا در حوزه مختلف مدیریت استراتژیک و BSC، مدیریت و رهبري، منابع انسانی (متمرکز بر کانون های ارزیابی و استعدادیابی و ارزیابی عملکرد)، سیستم های توليد، مدیریت فرآيندهای تجاری و BPMS، بازاريابي، فروش و CRM، سیستم های مدیریت کیفیت و مدل های تعالي EFQM و INQA در بیش از 200 سازمان دولتی و خصوصی (در صنایع خودرو، غذا، دارو، سیمان، آب، برق، دریا و خدمات) و ارائه ده ها عنوان مقاله و سمینار ترویجی-پژوهشی در این زمینه ها وی را به یکی از گزینه های توانمند و شناخته شده جهت ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی در حوزه های فوق الذکر تبدیل نموده است. وی هم اکنون مدرس دوره های مدیریت و استراتژی در دانشگاه علامه طباطبايي می باشد.

سازمان های متقاضی می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعضای تیم آموزشی مرکز با ما تماس بگیرند.