خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

Legal-Management.png

مفهوم مدیریت حقوقی (Legal Management) آمیخته ای از حقوق کلاسیک و مدیریت کسب و کار است. آمیخته ای که در جستجوی حل چالش ها و توانمند سازی مدیران نیازمند آشنایی با رشته حقوق کلاسیک در جهت برنامه ریزی و کنترل اثربخش عملیات و فرآیندهای کسب و کار یا پروژه ها می باشند. این حوزه ارتباط بسیار نزدیکی با مباحث رشته دانشگاهی Business Law (حقوق کسب و کار که در ایران با عنوان حقوق تجارت نیز شناخته می شود) دارد؛ هر چند که آموزش این حوزه در انجمن توسعه همکاری های مشترک حقوق و مدیریت  متمرکز بر کاربردی بودن آموزه ها ) و توجه به نیازمندی های شغلی مخاطبین هدف می باشد.
نیاز مبرم مدیران به آشنایی با جنبه حقوقی تصمیمات اتخاذ شده و فقدان کارشناسان و مهندسین متخصص که علاوه بر تسلط به حوزه های فنی با مفاهیم، ادبیات و رویکردهای رشته حقوق آشنایی کافی داشته باشند، یکی از نتایج تحقیقات صورت پذیرفته توسط انجمن توسعه همکاری های مشترک حقوق و مدیریت در خصوص نیازمندیهای آموزشی نامشهود در حلقه مهارت های انسانی سازمان های ایرانی است.

 
TDLM.pngمرکز توسعه و آموزش فصل از سال 1390 با پایه گذاری انجمن توسعه همکاری های مشترک حقوق و مدیریت و برگزاری و با همكاري دكتر وكيل عرفان لاجوردي؛ اوّلین همایش از سلسله همایش های آشتی حقوق و مدیریت با عنوان "همایش مدیریت و مهندسی ساختار قراردادها" در مسیر توسعه مهارت های مدیریت حقوقی گام برداشت و تا كنون با طراحي و ارائه قريب به 10 عنوان از دوره هاي آموزشي مديريت حقوقي از پيشگامان ارائه خدمات آموزش حرفه اي (Professional Training) در اين حوزه مي باشد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص اين برنامه هاي آموزشي به منو "برنامه هاي آموزشي"، زير منو "مديريت حقوقي" مراجعه نماييد. با كليك روي آيكون هاي زير نيز مي توانيد صفحات اختصاصي تعدادي از رويدادهاي برتر اين حوزه را بررسي نماييد:

دوره حقوق كسب و كار دوره مبارزه با پول شوییکارگاه حرفه ای مدیریت مذاکراتدوره مدیریت و مهندسی ساختار قراردادها

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی برنامه های آموزشی مدیریت حقوقی می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی بر اساس چالش های سازمانی با مرکز توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.