خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

ClaimProcesses.pngمدیریت هماهنگی و اثر بخشی ادعا و تغییرات یک پروژه، علاوه بر نیاز به کسب دانش و تجربه کافی در خصوص مفاهیم استاندارد و ابعاد حقوقی این حوزه، اتخاد یک روش سیستماتیک و هدفمند اجرایی را مطالبه می نماید. به عبارت دیگر از آنجا که مدیریت ادعاهای یک پروژه، خود پروژه مستقل محسوب می گردد که باید در قالب زمان، محدوده و بودجه معینی نتایج کیفی مشخص دست یابد؛ می بایست آن را در قالب فرآیندهای مشخص مدیریت نمود. بر همین اساس و بر پایه گروهای فرآیند استانداردهای مدیریت پروژه ، فرآیند های Claim management را نیز می توان در قالب پنج گروه فرآیندی آغازین، برنامه ریزی، اجرایی، نظارتی و اختتامی طبقه بندی کرد. با اتخاذ این رویکرد و مشخص نمودن فرآیندهای مذکور به همراه ورودی ها، خروجی ها و ابزارها و تکنیکه ای هر فرآیند، مدیریت ادعا و تغییرات به یک نظام احرایی سیستماتیک و مدیریت پذیر تبدیل می گردد که علاوه بر مزایای ذاتی مدیریت نظام مند پروژه (تضمین دستیابی به اقلام تحویل پذیر مورد نظر مدعی) عقد قرارداد ساختار یافته با مشاورین حوزه Claim Management و برونسپاری کل پروژه امکانپذیر خواهد شد.
موسسه توسعه و آموزش فصل بر پایه برگزاری موفق کارگاه حقوقی مدیریت ادعا (آموزش محتوا و ابعاد حقوقی آن) و ارائه خدمات مشاوره ای و اجرایی در همین حوزه برنامه آموزشی منحصر بفرد بودن را تحت عنوان "کارگاه فرآیندی Claim Management" طراحی نموده است تا کارفرمایان و پیمانکاران پروژه های Claim بتوانند از مزایای اتخاذ یک رویکرد ساختار یافته در اجرا و تکمیل موفقیت آینده پروژه های مذکور بهره مند گردند.

ClaimMentoring.pngسرفصل های برنامه آموزشی:

     - مدیریت پروژه های Claims and Changes Management
     - فرآیندها، ابزارها و تکنیک های آغازین Claims and Changes Management
     - توسعه منشور Changes و Claims
     - فرآیندها، ابزارها و تکنیک های برنامه ریزی Claims and Changes Management
     - تدوین برنامه Changes و Claims
     - فرآیندها، ابزارها و تکنیک های اجرایی Claims and Change Management
     - توسعه پرونده Changes و Claims
     - حل و فصل توسعه منشور Changes و Claims
     - فرآیندها، ابزارها و تکنیک های نظارتی Claims and Changes Management
     - تدوین استراتژی Changes و Claims

 
مشارکت در این برنامه آموزشی به افراد و گروه های زیر توصیه می شود:
    - مدیران و کارشناسان حقوقی، قراردادی و ادعا
    - مدیران و کارشناسان قراردادها، تدارکات و تامین تجهیزات
    - مديران ارشد واحدهاي مالي، حسابداري و حسابرسي
    - مشاوران حقوقي و كارشناسان قراردادهاي صنعتي، تجاري و خدماتي
    - علاقه مندان به كسب درآمد از طريق ارائه خدمات مديريت ادعا

ساختار کارگاه آموزشی:

        زمان بندی: 16 ساعت در 2 جلسه  (از ساعت 9 الی 17)
        سرمایه گذاری (هر نفر): 530 هزار تومان
       زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

 

دکتر عرفان لاجوردی

 آشنایی با طراح و مدرس برنامه آموزشی

دکتر «سید عرفان لاجوردی» وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای مدرک دکتری حقوق بین­ الملل از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک PMP از مؤسسه مدیریت پروژه ایالات متحده آمریکاست. وی فعالیت خود را در زمینه قراردادهای تجاری-صنعتی و بطور خاص، صنعت نفت و گاز از سال 1382 آغاز کرد و از سال 1386 عهده دار سمت معاونت امور حقوقی و قراردادهای پیمانکاران صنایع مختلف می باشد. دکتر لاجوردی در حال حاضر در دانشگاه علامه طباطبایی و موسسه آموزش عالی بیمه اِکو مشغول به تدریس است. وی با سابقه مدیریت بیش از 15 میلیارد دلار قرارداد در طول چندین سال گذشته، یکی از مشاوران قراردادی متخصص کشور می باشد.

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی دوره بر اساس چالش های سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.