خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید
negotiations.png

در زندگی چیزهایی را که لیاقتش را دارید بدست نمی آورید، بلکه صاحب چیزهایی خواهید شد که بتوانید بر سر بدست آوردن آن ها مذاکره نمایید. در توصیف اهمیت فراگیری مهارت های مذاکره ادعای گزافی نیست اگر بگوییم افرادی که به بهترین نحو فنون مذاکره را فرا گیرند در مقایسه با سایرین؛ موفقیت های بسیار بیشتری کسب خواهند نمود. از سوی دیگر و در دنیای کسب و کار مذاکره مخصوص صنف و حرفه خاصی نیست: بازرگانان، مشاوران، مدیران، وکلا، سیاستمداران، دیپلمات ها، مهندسان، کارگزاران بورس، دلالان، معامله گران؛ همه و همه مذاکره می کنند تا آنچه را می خواهند بدست آورند.  موقعیت هایی نیز که در آن ها بکارگیری این مهارت مهم شما را یاری می رساند، متنوع و متفاوت می باشند: خرید و فروش، عقد و فسخ قرارداد، استخدام، حل و فصل مشاجرات و اختلافات، هدایت و رهبری تیم های کاری و ...

موسسه توسعه و آموزش فصل در راستای توسعه هر چه بیشتر آموزش های مدیریت حقوقی، اولین کارگاه حرفه ­ای مدیریت مذاکرات حقوقی- قراردادی را با رویکردی کاملاً کاربردی و نوآرانه طراحی و برگزار می نماید. در این برنامه آموزشی، با تمرکز بر مفهوم قرارداد به عنوان مهمترین نتیجه مطلوب در مذاکرات کسب و کار، فراگیری مهارت ها و فنون مذاکرات با ادبیات رشته حقوق (به عنوان ادبیات برگزیده حوزه مذاکرات کسب و کار) و با بیان یک از حقوقدانان و مدیران حقوقی برتر کشور هدف قرار داده شده است.

سرفصل های کارگاه آموزشی:

        - تعریف مذاکره و ایجاد نظام Sui Generis
        - معضلات فرهنگی ایرانی در مذاکرات
        - معضلات عمومی مذاکره
             - محدودیت قابلیت های زبان
             - پیش فرض ها
             - معیارهای اخلاقی
        - صورت بندی مذاکرات
             - مذاکره برای مذاکره
             - MOMها و MOUها
             - پیش نویس قرارداد
        - مراحل مذاکره
             - برنامه ریزی
             - مباحثه
             - پیشنهاد
             - داد و ستد
             - جمع  بندی
             - توافق و پایان
        - نیرنگ های مذاکره
             - فریب کاری آگاهانه
             - اطلاعات نادرست و ساختگی، اختیارات مشکوک و مبهم، مقاصد مشکوک
             - جنگ روانی
             - موقعیت های اضطراب آور، حملات شخصی، بازی آدم خوب/آدم بد، تهدیدها، تاکتیک های فشار روی مواضع
        - کارگاه مذاکره

مشارکت در این برنامه آموزشی به تمامی افراد و گروه ها (با هر نوع تخصص و فعال در هر زمینه) توصیه می شود!


اهداف دوره
    - فراگیری مهارت های مذاکره به صورت کاربردی و عملی
    - آشنایی کاربردی با تکنیک ها و نیرنگ های مذاکره
    - آموزش مهارت های مذاکره با رویکرد حقوقی و قراردادی

   ساختار کارگاه آموزشی:

        زمان بندی: 16 ساعت در 2 جلسه  (از ساعت 9 الی 17)
        سرمایه گذاری (هر نفر): 480 هزار تومان
       زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

آشنایی با طراح، سخنران و مرّبی برنامه آموزشی

 Drlajevardi.JPGدکتر «سید عرفان لاجوردی» وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای مدرک دکتری حقوق بین­ الملل از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک ®PMP از مؤسسه مدیریت پروژه  ایالات متحده آمریکاست. وی فعالیت خود را در زمینه قراردادهای تجاری-صنعتی و بطور خاص، صنعت نفت و گاز از سال 1382 آغاز کرد و از سال 1386 عهده دار سمت معاونت امور حقوقی و قراردادهای پیمانکاران صنایع مختلف می باشد. دکتر لاجوردی در حال حاضر در دانشگاه علامه طباطبایی و موسسه آموزش عالی بیمه اِکو مشغول به تدریس است. وی با سابقه مدیریت بیش از 15 میلیارد دلار قرارداد در طول چندین سال گذشته، یکی از مشاوران قراردادی متخصص کشور می باشد.

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی دوره بر اساس چالش های سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.