خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

در حدود 60% ارزش ریالی پروژه ها به فعالیت های بخش مدیریت مواد و کالا دارد و عدم مدیریت بهینه آن می تواند تاخیرات زمانی، افزایش هزینه ها، جرایم قراردادی و حتی دعاوی کارفرمایی و یا شکست پروژه را بدنبال داشته باشد.
بر همین اساس و بر پایه نیازسنجی جامع آموزشی در برگزیده ای از سازمان های ایرانی؛ مرکز توسعه و آموزش فصل از سال 1391 با رويكردي نوين به حوزه آموزش مديريت مواد و کالا وارد گرديد و تا کنون موفق به ارائه خدمات مذکور به بزرگترین سازمان های پیمانکاری و کارفرمایی کشور در صنایع مختلف گردیده است. برنامه های آموزشی این حوزه که با توجه به منحصر بفرد بودن محتوای آموزشی با استقبال قابل توجهی مواجه شده اند، عبارتند از:

   - کارگاه آموزشی برنامه ریزی خرید کالای پروژه
   - کارگاه آموزشی مهندسی، منبع یابی و خرید تجهیزات و کالای پروژه
   - کارگاه آموزشی مدیریت و کنترل کالای پروژه
   - کارگاه بازرسی و نظارت بر ساخت تجهیزات
   - کارگاه تخصصی کالاشناسی پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی
   - کارگاه مدیریت انبار در سایت پروژه
   - کارگاه کنترل مواد و کالا در سایت پروژه

MMBanner.png

همچنین خدمات مشاوره مديريت مواد و کالا مرکز در قالب همکاری با پایگاه اطلاع رسانی پیمانکاری عمومی ارائه می گردند. اين خدمات بر پايه راهكارهاي برتر جهاني و داخلي و با استفاده از دانش بروز طراحي و ارائه گردیده اند. سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی برنامه های آموزشی مدیریت مواد و کالا می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی بر اساس چالش های سازمانی با مرکز توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.