خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

HR4NonHRManagers.jpgبا آنکه عموماً وظایف مدیریت منابع انسانی را محدود به دپارتمان مدیریت منابع انسانی می دانیم، از این حقیقت غافل هستیم که فعالیت های روزمره ای چون استخدام، انگیزش و حفظ و پرورش نیروی انسانی بر دوش مدیران ارشدی مانند مدیر بازاریابی، مالی، تولید و سایر حوزه های کارکردی غیرمنابع انسانی می باشد. متاسفانه  اکثر مدیران ارشد آنچنان آماده بر عهده گرفتن این وظایف نیستند و فاقد مهارت های ساختاریافته و کاربردی در حوزه مدیریت منابع انسانی می باشند.
این برنامه آموزشی با استفاده از ادبیات غیرفنی، ساده، قابل فهم برای مدیران با هر نوع تخصصی و همراه با راهنمایی هایی عملی؛ مدیرانی که علاوه بر حوزه کارکردی تخصصی شان، درگیر مدیریت نیروهای انسانی زیرمجموعه (دپارتمان) خود نیز می باشند را آماده برعهده گرفتن وظایفی چون استخدام (بکارگماری)، ارزیابی عملکرد، سیستم پاداش و جبران خدمات و سایر کارکردهای از جنس منابع انسانی که موجب افزایش اعتماد بنفس و اثربخشی این مدیران می شود خواهد نمود.

سرفصل های برنامه آموزشی:
این دوره آموزشی 8 ساعته بر اساس سرفصل هاي ذيل ارائه مي گردد:
    - مقدمه ای بر منابع انسانی
    - چرا مدیریت منابع انسانی برای مدیران غیرمنابع انسانی
    - مدیریت منابع انسانی و مفاهیم آن
    - تعریف شغل، تجزیه و تحلیل و شرح شغل
    - طراحی شغل
    - فرآیند استخدام و بکارگماری
    - استخدام نیروهای جدید
    - مصاحبه با متقاضیان استخدام
    - ارزیابی عملکرد پرسنل و سنجش کارآیی نیروی انسانی
    - ارزیابی نیروی انسانی در عمل
    - طراحی سیستم های پاداش و جبران خدمات
    - مدیریت نقشه راه شغلی
    - سازماندهی و ساختار سازمانی
    - خاتمه دادن به همکاری با نیروی انسانی


مشارکت در این برنامه آموزشی به افراد و گروه های زیر توصیه می شود:
    - مديران عامل و مدیران اجرایی غیرمنابع انسانی (مدیران عامل، مدیران مالی، مدیران بازاریابی و فروش، مدیران عملیاتی، مدیران استراتژیک و ...)
    - کارآفرینان، توسعه دهندگان کسب و کارهای نوپا

ساختار کارگاه آموزشی:
        زمان بندی: 8 ساعت
        سرمایه گذاری (هر نفر): 280 هزار تومان

      زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

Aghili.pngآشنایی با مدرس و طراح کارگاه؛ مهندس آرین عقیلی
مهندس آرین عقیلی دانش آموخته رتبه اوّل رشته MBA (گرایش بازاریابی و مالی بین الملل) از دانشگاه کیش و فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی می باشد. وی علاوه بر راه اندازی چندین کسب و کار خدماتی و مشاوره ای در طول دهه اخیر، مشاور و مجری توسعه مدل کسب و کار، برنامه کسب و کار و برنامه بازاریابی در کسب و کارهای مختلف خدماتی، تولیدی و بازرگانی بوده است. از سال 1387 و پس از برگزاری اولین برنامه آموزشی کاربردی-نرم افزاری در حوزه توسعه طرح کسب و کار، با تمرکز بر حوزه های مختلف چنین طرح هایی اقدام به گردآوری و توسعه برنامه های آموزشی کاملاً کاربردی در این حوزه نمود و هم اکنون بیش از ده عنوان برنامه آموزشی در حوزه های مختلف مدل کسب و کار، مدیریت بازاریابی، کارآفرینی، برنامه کسب و کار، برنامه بازاریابی، بازاریابی در رسانه های اجتماعی، نرم افزار Business Plan Pro را در سازمان ها و شرکت های مختلف برگزار نموده است.
وی هم اکنون مشاور اجرایی کسب و کارهای متعددی در حوزه های تولید، تجارت و خدمات، مدیر موسسه توسعه و آموزش فصل، مدیر اجرایی شرکت ارزش نگار فصل، و مشاور توسعه بازار گروه فصل بوده و در قالب این برنامه آموزشی علاقه مند به اشتراک دستاوردهای تجربی و آکادمیک خود در حوزه مدیریت کسب و کار، بازاریابی و کارآفرینی با علاقه مندان به این مباحث و توسعه فرهنگ، دانش و ابزارهای کارآفرینی (به عنوان محور توسعه اقتصاد ملّی) می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی دوره بر اساس چالش های سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.