خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

کارگاه آموزشی پیش نمونه سازیبسياري بر این باورند که در حال کار روی محصول برنده هستند، اما مي دانيم که اين موضوع نمي تواند درست باشد.
بيشتر ايده های جدید شکست مي خورند و پيش بيني "موفقيت در بازار" هر ایده جدیدی با هر درجه اي ازاطمينان تقريبا غیر ممکن است.  بسياري از ايده هاي به اصطلاح "شکست ناپذير" شکست هاي بزرگي از آب در مي آيند. در حالي که برخي ايده هاي جنون آميز "ایده هایی که کمتر کسی به موفقیت آن ها دل می بندد؟" موفقيت هايي تماشايي از آب در می آیند.
بعضي از افراد و برخي از شرکت ها ممکن است از ديگران توان بهتري در پیش بینی موفقيت داشته باشند، اما به این دلیل که بطور مرتب روی ایده های غلط سرمایه گذاری می کنند با شکست مواجه می شوند. اگر همه آن چیزی که ما داریم ایده ای برای یک محصول جدید (یا سرویس، کتاب و موارد مشابه) باشد بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم جمع آوری نظرات در مورد کاربردی بودن و پتانسیل بازار آن ایده است.
موسسه توسعه و آموزش فصل با هدف هدایت ایده ها در مسیر صحیح و حمایت از صاحبان ایده و خلاقیت، کارگاه آموزشی فشرده و اثربخشی را تحت عنوان کارگاه پیش نمونه سازی (موسوم به Pretotyping) تدوین نموده است که در آن یکی از مربیان حوزه ایده و خلاقیت، راهکارها و تکنیک های پیش نمونه سازی و تست محصول پیش از ساخت نمونه اولیه را با شما اشتراک خواهد گذاشت.

سرفصل کارگاه آموزشی:
کارگاه پیش نمونه سازی در 4 ساعت سرفصل های ذیل را در بر می گیرد:
    - شناخت پیش نمونه سازی
    - قانون شکست و دوری از آن
    - خروج از دنیای خیال
    - تکنیک های پیش نمونه سازی
    - تست پیش نمونه

مشارکت در این برنامه آموزشی به تمامی افراد و گروه ها (با هر نوع تخصص و فعال در هر زمینه) توصیه می شود!


اهداف برنامه آموزشی:
     - آشنایی با مفاهیم نمونه سازی، پیش نمونه سازی، توسعه محصول
     - به اشتراک گذاری تکنیک های پیش نمونه سازی در عمل
     - آشنا نمودن افراد با مفاهیم مهم و تاثیرات شگرف نوآوری و خلاقیت
     - بسترسازی برای پیشرفت شخصی و رشد سازمانی مشارکت کنندگان

ساختار کارگاه آموزشی:

        زمان بندی: 4 ساعت
        سرمایه گذاری (هر نفر): 160 هزار تومان
       زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

 آشنایی با طراح، سخنران و مرّبی برنامه آموزشی
م
MrHoushyariهندس هومن هوشیاری دانش آموخته مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی، مربی، نویسنده، مترجم و مشاور حوزه کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری می باشد. هوشیاری را می توان اولین شکارچی ایده در ایران و مبدع رهیافت های آموزشی شکار ایده دانست. هر چند وی از حدود یک دهه پیش در زمینه های آموزش، فناوری اطلاعات، طراحی فرآیندهای سازمانی و تدوین استراتژی سوابق مدیریتی و کارشناسی متعددی را در سازمان های مختلف تجربه نموده بود، اما از سال 92 به صورت رسمی فعالیت حرفه ای خود در زمینه های مربیگری خلاقیت و ایده یابی آغاز نمود و با پایه گذار وب سایت و ترجمه کتابی با عنوان شکارچی ایده (Idea Hunter) موقعیت خود را به عنوان یکی از متخصصان این حوزه تثبیت نمود. علاوه بر آموزش و مربیگری، مجموعه خدمات ارائه شده توسط وی به سازمان ها شامل موارد ذیل می باشد:
     - پياده‌ سازي جريان نوآوري در سازمان (نوآورسازي سازمان)
     - برگزاري کارگاه های آموزشي مباني خلاقيت و ایده یابی
     - برگزاري کارگاه حل مسائل و معضلات سازمان (کارگاه ايده‌يابي)

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی دوره بر اساس چالش های سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.