خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

IPCCourse.pngنظر به معرفی تیپ جدید قراردادهای نفتی کشور موسوم به IPC یا Iranian Petroleum Contract، فضای کسب و کار نفت و گاز در ایران با تحولات پیچیده ای روبرو خواهد بود. شاید بتوان برهه کنونی در صنعت نفت و گاز را با اوایل دهه هفتاد خورشیدی قیاس نمود که با معرفی قراردادهای بیع متقابل، شکل گیری شرکت های پیمانکاری EPC آغاز گردید و همچنان نیز ادبیات حاکم بر صنعت نفت و گاز کشور مبتنی بر روابط کارفرمایی پیمانکاری و محدود به فاز اجرای پروژه می باشد. این تحولات به ناچار مستلزم آشنایی کارشناسان و مدیران صنعت نفت و گاز کشور با ادبیات، الزامات، محدودیت ها و به طور کلی ابعاد حقوقی و تجاری تیپ جدید قراردادهای نفتی کشور یا همان IPC می باشد. آموزش و ترویج دانش و مهارت های کاربردی حوزه حقوق قراردادهای صنعت نفت و گاز و علی الخصوص قراردادهای IPC می تواند کمک شایانی به بهبود روابط فیمابین بازیگران مختلف این صنعت و توسعه روزافزون اقتصاد کشور در سال های پیش رو نماید.
موسسه توسعه و آموزش فصل ضمن ارائه ماژول ویژه قراردادهای بالادستی (به صورت عام) در بسته آموزشی صنایع بالادستی نفت و گاز (Upstream Training Package)؛ در یک برنامه آموزشی فشرده و کاملاً تخصصی بر قراردادهای IPC (به صورت خاص) متمرکز گردیده است تا شرکت کنندگان با نظام حقوقی این قراردادهای نوپا آشنا شده و به درک جامع تری از ابعاد، کلیات و جزییات آن دست یایند.


سرفصل های برنامه آموزشی:
سرفصل های اصلی این برنامه آموزشی 16 ساعته به شرح ذیل می باشد:
    - روز اوّل (8 ساعت): آشنایی با تحول در قراردادهای بالادستی صنعت نفت و گاز در جهان و ایران (شامل قراردادهای امتیاز، مشارکت در تولید، خدماتی ریسک پذیر و مشارکت) به همراه مقدمه ای بر قراردادهای IPC
    - روز دوم (8 ساعت):تحلیل و بررسی قراردادهای IPC (شامل تشریح مدل قراردادهای IPC و تحلیل حقوقی -قراردادی مفاد و اجزای آن)

ساختار برنامه آموزشی:

        زمان بندی: 16 ساعت در یک جلسه
        سرمایه گذاری (هر نفر): 550 هزار تومان
       زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

 آشنایی با مدرس و طراح برنامه آموزشی

دکتر عرفان لاجوردی

دکتر سید عرفان لاجوردی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای مدرک دکتری حقوق بین­ الملل از دانشگاه علامه طباطبایی و مدرک PMP از مؤسسه مدیریت پروژه ایالات متحده آمریکاست. وی فعالیت خود را در زمینه قراردادهای تجاری-صنعتی و بطور خاص، صنعت نفت و گاز از سال 1382 آغاز کرد و از سال 1386 عهده دار سمت معاونت امور حقوقی و قراردادهای پیمانکاران صنایع مختلف می باشد. دکتر لاجوردی در حال حاضر در دانشگاه علامه طباطبایی و موسسه آموزش عالی بیمه اِکو مشغول به تدریس است. وی با سابقه مدیریت بیش از 15 میلیارد دلار قرارداد در طول چندین سال گذشته، یکی از مشاوران قراردادی متخصص کشور می باشد.

 

 

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط ویژه سفارشی سازی برنامه آموزشی مورد نظر بر اساس چالش های سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.