خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

امروزه در بسیاری از کشورهای توسعه یافته، تسلط نسبی بر حوزه مدیریت پروژه به یکی از شرایط الزامی استخدام در سطوح دریافت بروشورکارشناسی و مدیریتی بسیاری از صنایع و سازمان ها تبدیل شده است. علت این امر هم واضح است: پروژه ها در تمامی صنایع و سازمان ها تعریف، اجرا و مدیریت می شوند.
امّا نقطه آغاز برای شروع مسیر (کارراهه) شغلی در حرفه مدیریت پروژه کجاست؟ چگونه می توان یک مدیر پروژه توانمند شد؟ شانس اشتغال به عنوان مدیر پروژه های بین المللی چقدر است؟ آیا برای ورود به حرفه مدیریت پروژه باید از دوران کارآموزی به فکر برنامه ریزی شغلی افتاد؟ آیا انتخاب یک پایان نامه در حوزه مدیریت پروژه می تواند در بیشتر دیده شدن رزومه موثر باشد؟ آیا دارندگان مدرک دیپلم و کاردانی نیز می توانند مسیر شغلی مدیریت پروژه را دنبال کنند؟

پیشنهاد ویژه ای که موسسه توسعه و آموزش فصل برای جامعه دانشگاهی و فارغ التحصیلان کشور دارد، مشارکت در برنامه آموزشی مبانی مدیریت پروژه می باشد. راهنماي پيكره‌ي دانش مديريت پروژه (PMBOK® Guide) مرجع‌ دانش و حرفه‌ مديريت پروژه مي باشد و آشنایی با آن به مثابه دروازه ورود به این حوزه از علم و هنر مدیریت محسوب می گردد. این استاندارد که توسط مؤسسه مدیریت پروژه تدوین و منتشر می گردد، شناخته شده ترین و پرکاربردترین مرجع مدیران، متخصصین، محققین و توسعه دهندگان حوزه مدیریت پروژه در سراسر جهان می باشد. در برنامه آموزشی مبانی مدیریت پروژه مرکز توسعه و آموزش فصل، با مبانی راهنماي پيكره‌ي دانش مديريت پروژه در قالب یک برنامه آموزشی فشرده آشنا خواهید شد و پس از پذیرش در آزمون نهایی گواهینامه بین المللی دریافت خواهید کرد. شرکت در این برنامه آموزشی، نقطه آغاز مسیر حرکت حرفه ای شما در مشاغل پروژه محور می باشد!

فرصت های شغلی جدید با مهارت مدیریت پروژه در انتظار شماست... برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله رو مطالعه کنید!


این برنامه آموزشی در 2 جلسه (هر جلسه 8 ساعت) و در مجموع 16 ساعت ارائه می گردد که در پایان و پس از برگزاری آزمون پایان دوره، برای پذیرفته شدگان در این آزمون، گواهینامه رسمی صادر خواهد شد. در طول برنامه، مبانی مدیریت پروژه، مفاهیم اصلی و حوزه های دهگانه دانشی استاندارد PMBOK Guide در قالب گروه های پنجگانه فرآیندی آموزش داده می شوند. شرکت در این برنامه آموزشی به دانشجویان رشته های مهندسی، فنی و مدیریتی و فارغ التحصیلان جویای کار این رشته ها توصیه می شود و امکان ثبت نام این گروه با تخفیف ویژه دانشگاهی موجود می باشد.

ساختار برنامه آموزشی:

         زمان بندی: 16 ساعت در 2 جلسه  (از ساعت 9 الی 17)
        سرمایه گذاری (هر نفر): 450 هزار تومان
       زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

توجه! مشارکت در این برنامه آموزشی به سازمان هایی که علاقه مند به ترویج مدیریت پروژه در سطح عمومی سازمان و یا سرمایه گذاری اقتصادی اوّلیه با هدف ورود به حوزه آموزش یا مشاوره مدیریت پروژه می باشند، توصیه می شود. همچنین پیشنهاد می شود علاقه مندان اخذ مدرک PMP که هیچگونه آشنایی با استاندارد PMBOK Guide و مفاهیم اولیه مدیریت پروژه ندارند، این برنامه آموزشی را به عنوان پیش نیاز شرکت در اردوی آمادگی آزمون مذکور انتخاب نمایند.

 

آیا درباره گواهینامه حرفه ای PMP به اندازه کافی اطلاعات دارید!؟

 اگر پاسخ شما منفی است، جای هیچ نگرانی وجود ندارد. چرا که هر آنچه را باید در خصوص این مدرک حرفه ای باید بدانید را در این صفحه می توانید مطالعه نمایید. همچنین پرسش های خود در این زمینه را که تا کنون جواب مشخصی برای آن نیافته اید، برای ما ارسال نمایید.

 

نظرات  

 
#2 Guest در تاریخ: شنبه 03 آبان 1393 ، ساعت 05:08 ق ظ
با سپاس از توجه و همراهی شما؛ برگزاری دوره در تقویم عمومی مرکز مجدداً گنجانده شد.
 
 
#1 مهمان در تاریخ: شنبه 31 خرداد 1393 ، ساعت 11:03 ق ظ
خواهمشند است با توجه به مختصر و مفید بودن این دوره برای دانشجویان؛ مجدداً در تقویم آموزشی لحاظ شود.
 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.