خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

portfoliovs.pngاگر مدیریت پروژه و مدیریت طرح حوزه هایی متمرکز بر انجام دادن درست کارها در سازمان می باشند؛ مدیریت پورتفولیو بر انجام دادن کارهای درست تمرکز می کند. مدیریت پورتفولیو یا سبد پروژه تلاش دارد تا انتخابی صحیح از پروژه ها و طرح های منطبق بر نیازها، استراتژی و اولویت های سازمان را در اختیار شما قرار دهد. از این رو مدیران پورتفولیو تلاش می کنند تا با ایجاد سبدی از پروژه ها، طرح ها و سایر کارها در سازمان دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان را میسر سازند.

با در نظر گرفتن جایگاه این کارکرد حساس که عموماً در سطوح مدیران راهبردی، مدیران عامل و مدیران ارشد اجرایی سازمان ها انجام می پذیرد، فراگیری دانش، بینش و مهارت های مربوطه می تواند کمک شایانی به هدفمند نمودن فرآیندهای مدیریت پورتفولیو نماید. این برنامه آموزشی شما را آماده قرارگرفتن در این جایگاه خطیر می نماید.

کارگاه عملی مدیریت سبد پروژه ها، کارگاهی تعاملی در جهت بکارگیری عملی ابزارها و فرآیندهای مدیریت سبد پروژه ها می باشد که بر خلاف بسیاری از گزینه های آموزشی رایج، توسعه و بهبود مهارتهای رهبری و مدیریتی شرکت کنندگان را هدف قرار داده است. این کارگاه آموزشی، ویژه مدیران ارشدی است که درگیر تدوین سبد پروژه های سازمان، راهبری و هدایت سازمان در مسیر برنامه استراتژیک و تخصیص بودجه های سالانه بر اساس اولویت های سند راهبردی سازمان می باشند.

PMExamBenefits.jpg

کارگاه عملی مدیریت پورتفولیو

در این کارگاه آموزشی بر اساس آخرین نسخه استاندارد مدیریت پورتفولیو مؤسسه مدیریت پروژه (The Standard for Portfolio Management)  و بر اساس مثال های عینی و عملی مزایای حاصل از انطباق سازمان با فرآیندها، ابزارها و تکنیک های مدیریت سبد پروژه ها را درک خواهید نمود و توانمندی و مهارت لازم جهت مدیریت اثر بخش چندین پروژه همزمان را بدست خواهید آورد.

ساختار برنامه آموزشی:
   - زمان بندی: 32 ساعت در 4 جلسه (هر جلسه از ساعت 9:00 الی 17:00)
    - سرمایه گذاری (هر نفر): 980 هزار تومان
   - زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

آیا علاقه مند به اخذ مدرک بین المللی PfMP و تثبیت توانمندی های خود در حوزه مدیریت سبد پروژه ها در قالب یک گواهینامه تخصصی بین المللی می باشید؟ بسته آموزشی ویژه آمادگی آزمون PfMP را می توانید با پرداخت 650 هزار تومان تهیه نمایید و علاوه بر فراگیری کارگاهی مفاهیم و فرآیندهای مدیریت طرح، از تسهبلات ویژه آمادگی آزمون بین المللی PfMP برخوردار شوید. بسته آمادگی آزمون PfMP شامل فلش کارت های PfMP، نسخه رایگان استاندارد Portfolio Management، کلاس تست زنی به مدت 8 ساعت، بسته آزمون آنلاین PfMP و مشاوره در تکمیل PfMP Application Form می باشد.

برای اطلاع از جزییات کامل این برنامه شامل مزایای کارگاه، زمان بندی، شهریه، متدولوژی آموزشی، سرفصل ها و آشنایی با تیم آموزشی، می توانید به مرکز توسعه و آموزش فصل تماس حاصل نمایید. سازمان های علاقه مند به برگزاری کارگاه عملی مدیریت سبد پروژه ها می توانند جهت دریافت پروپوزال و اطلاع از تخفیفات ویژه برنامه های درون سازمانی با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند. در کارگاه آموزشی درون سازمانی مدیریت سبد پروژه ها، چالش های سازمان متقاضی در مواجه با فرآیندهای مدیریت طرح مورد بررسی و کالبدشکافی قرار می گیرد.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.