خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

PgMBooklet.pngاز مدیر پروژه تا مدیر طرح و برنامه . . . (برای اولین بار در ایران با تائید رسمی موسسه مدیریت پروژه آمریکا)

شاید شما نیز به عنوان یک مدیر پروژه، تجارب کافی در این حوزه را بدست آورده اید و احساس می کنید که آماده برداشتن یک گام بزرگ رو به جلو هستید: مدیر طرح و برنامه! ده مورد زیر مهمترین نکاتی است که در فرآیند حرکت از مدیریت پروژه به مدیریت طرح باید در نظر داشته باشید:

1- پذیرش مسئولیت بیشتر

2- تحمل فشار کاری بیشتر

3- نیاز به تقویت تفکر استراتژیک

4- نقش پر رنگ تر در سازمان

5- برخورد و تماس بیشتر با ذینفعان

6- نیاز به هماهنگی پیچیده تر

7- تاثیر گذاری بیشتر در سازمان

8- پاسخگویی در حوزه مالی

9- درآمد و عایدی بیشتر

10- رضایت شغلی و احترام بیشتر

با در نظر گرفتن تک تک این نکات، خود را از نظر مهارت های فنی، مدیریتی، رهبری و خصوصیات اخلاقی و روانشناختی ارزیابی کنید و آمادگی خود را برای سفر از مدیریت پروژه به مدیریت طرح و برنامه بسنجید. این برنامه آموزشی شما را آماده قرارگرفتن و حرکت در این مسیر می نماید.

PMExamBenefits.jpgکارگاه عملی مدیریت طرح و برنامه، کارگاهی تعاملی در جهت بکارگیری عملی ابزارها و فرآیندهای مدیریت طرح و برنامه می باشد که بر خلاف بسیاری از گزینه های آموزشی رایج، توسعه و بهبود مهارتهای رهبری و مدیریتی شرکت کنندگان را هدف قرار داده است. این کارگاه آموزشی، ویژه مدیران میانی و ارشدی است که درگیر مدیریت همزمان چندین پروژه و در تلاش برای اداره اولویت های پروژه ها، تخصیص و تسهیم منابع میان آن ها و حل مشکلات و چالش های کلان سازمان های پروژه محور می باشند.

کارگاه عملی مدیریت طرح و برنامه

در این کارگاه آموزشی بر اساس آخرین نسخه استاندارد مدیریت طرح و برنامه مؤسسه مدیریت پروژه (The Standard for Program Management)  و بر اساس مثال های عینی و عملی مزایای حاصل از انطباق سازمان با فرآیندها، ابزارها و تکنیک های مدیریت طرح را درک خواهید نمود و توانمندی و مهارت لازم جهت مدیریت اثر بخش چندین پروژه همزمان را بدست خواهید آورد.

ساختار برنامه آموزشی:
   - زمان بندی: 32 ساعت در 4 جلسه (هر جلسه از ساعت 9:00 الی 17:00)
   - سرمایه گذاری (هر نفر): 980 هزار تومان
   - زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

آیا این برنامه آموزشی معتبر می باشد؟

این برنامه با کد SEASONTD-AA32-PRGRM در سایت رسمی موسسه مدیریت پروژه (®PMI) ثبت شده است و از نظر محتوای آموزشی، روش آموزش، طراحی ساختار، گواهینامه و PDU مورد تایید و تصدیق ®PMI می باشد. مرجع اصلی طراحی این برنامه The Standard for Program Management می باشد.

آیا علاقه مند به اخذ مدرک بین المللی PgMP و تثبیت توانمندی های خود در حوزه مدیریت طرح در قالب یک گواهینامه تخصصی بین المللی می باشید؟ بسته آموزشی ویژه آمادگی آزمون PgMP را می توانید با پرداخت 650 هزار تومان تهیه نمایید و علاوه بر فراگیری کارگاهی مفاهیم و فرآیندهای مدیریت طرح، از تسهبلات ویژه آمادگی آزمون بین المللی PgMP برخوردار شوید. بسته آمادگی آزمون PgMP شامل نسخه رایگان استاندارد Program Management، بسته کمک آموزشی، بسته آزمون آنلاین PgMP و مشاوره در تکمیل PgMP Application Form می باشد.

برای اطلاع از جزییات کامل این برنامه شامل مزایای کارگاه، زمان بندی، شهریه، متدولوژی آموزشی، سرفصل ها و آشنایی با تیم آموزشی، می توانید با موسسه فصل تماس حاصل نمایید. سازمان های علاقه مند به برگزاری کارگاه عملی مدیریت طرح و برنامه می توانند جهت دریافت پروپوزال و اطلاع از تخفیفات ویژه برنامه های درون سازمانی با موسسه فصل تماس بگیرند. در کارگاه آموزشی درون سازمانی مدیریت طرح و برنامه، چالش های سازمان متقاضی در مواجه با فرآیندهای مدیریت طرح مورد بررسی و کالبدشکافی قرار می گیرد.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.