خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

scheduling.pngمدیریت اثر بخش زمان و برنامه زمانبندی پروژه از جمله عوامل حیاتی و تعین کننده شکست یا موفقیت آن می باشد. استاندارد  عملی زمانبندی (Practice Standard for Scheduling) موسسه مدیریت پروژه با تمرکز بر حوزه دانشی مدیریت زمان پروژه، مدل های زمانبندی و فرآیندی کاربردی و قابل اندازه گیری را در این خصوص ارائه می نماید. همچنین با در نظر گرفتن  رشد روز افزون، پیچیدگی و تنوع حوزه مدیریت پروژه، این موسسه بر اساس استاندارد عملی مذکور، گواهینامه ای را تحت عنوان PMI-SP (متخصص زمانبندی پروژه) طراحی نموده است تا نیاز سازمان ها در استخدام و بکارگیری متخصصین حرفه ای در حوزه زمانبندی پروژه را مرتفع نماید. دارندگان این مدرک حرفه ای، خبرگی، تخصص و شایستگی خود را به منظور ایجاد و بروز رسانی برنامه های زمانبندی پروژه به نمایش می گذارندو سازمانهای پروژه محور می توانند با اطمينان بیشتری وظیفه خطیر و حساس مدیریت زمان پروژه را به این گروه از مدیران و کارشناسان پروژه واگذار نمایند. در همین راستا موسسه توسعه و آموزش فصل، کارگاه آموزشی مدیریت زمانبندی پروژه را با همراهی متخصصان این حوزه طراحی نموده است و مشارکت در آن را به علاقه مندان فراگیری کاربردی زمانبندی پروژه و اخذ مدرک بین المللی PMI-SP توصیه می نماید.

آشنایی با برنامه آموزشی
این کارگاه آموزشی در 24 ساعت (3 جلسه 8 ساعته) سرفصل های ذیل را دربر می گیرد:
    - آشنایی با مفهوم زمانبندی پروژه     
    - مروری بر حوزه دانشی مدیریت زمان پروژه
    - مفاهیم و اصول مدل زمان بندی    
    - روش های زمانبندی
    - تکنیک های زمانبندی    
    - ابزار زمانبندی
    - مدیریت مدل برنامه زمانبندی    
    - ایجاد مدل برنامه زمانبندی
    - نگهداری و بروز رسانی مدل برنامه زمانبندی    
    - تجزیه و تحلیل مدل برنامه زمانبندی
    - ارتباطات و گزارشگیری    
    - کار گروهی و کارگاهی
    - تست های آمادگی آزمون SP

ساختار برنامه آموزشی:
   - زمان بندی: 24 ساعت در 2 جلسه
    - سرمایه گذاری (هر نفر): 680 هزار تومان
   - زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

مهندس امیر نادری

 

آشنایی با مدرس و طراح برنامه آموزشی؛ مهندس امیر نادری
مهندس امیر نادری، دارنده گواهینامه PMP و RMP (از مؤسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI)) و دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع و یکی از خبره ترین مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه کشور می باشد که تخصص ویژه ای در مدیریت محدوده، زمان، هزینه و ریسک پروژه دارد. از سوی دیگر مهندس نادری در طول چهار سال گذشته و به واسطه همکاری با شرکت پتروناس (Petronas) مالزی تمرکز بر ابر پروژه های صنعت نفت و گاز در شرکت پتروناس مالزی تجارب و اندوخته های ارزشمندی را در حوزه های بهینه کاوی نظام های بین المللی مدیریت پروژه بدست آورده است. مهندس نادری تا کنون به عنوان مدیر و مشاور ارشد مدیریت پروژه در شرکت های سپانیر،ایران ایتوک، ناموران و شرکت ملّی مناطق نفتخیز جنوب فعالیت نموده است و یکی از نام های شناخته شده در حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه می باشد. وی از سال 1390 همکاری خود را با موسسه توسعه و آموزش فصل آغاز نمود و بر تا کنون ده ها کارگاه آموزشی استانداردهای مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK، مدیریت هزینه، زمان، محدوده و ریسک و برنامه ریزی و کنترل پروژه و کارگاه های پیشرفته نرم افزار پریماورا را برگزار نموده است.

 

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه های آموزشی می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط پیشنهادی، با موسسه توسعه و آموزشی فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.