scheduling.pngمدیریت اثر بخش زمان و برنامه زمانبندی پروژه از جمله عوامل حیاتی و تعین کننده شکست یا موفقیت آن می باشد. استاندارد  عملی زمانبندی (Practice Standard for Scheduling) موسسه مدیریت پروژه با تمرکز بر حوزه دانشی مدیریت زمان پروژه، مدل های زمانبندی و فرآیندی کاربردی و قابل اندازه گیری را در این خصوص ارائه می نماید. همچنین با در نظر گرفتن  رشد روز افزون، پیچیدگی و تنوع حوزه مدیریت پروژه، این موسسه بر اساس استاندارد عملی مذکور، گواهینامه ای را تحت عنوان PMI-SP (متخصص زمانبندی پروژه) طراحی نموده است تا نیاز سازمان ها در استخدام و بکارگیری متخصصین حرفه ای در حوزه زمانبندی پروژه را مرتفع نماید. دارندگان این مدرک حرفه ای، خبرگی، تخصص و شایستگی خود را به منظور ایجاد و بروز رسانی برنامه های زمانبندی پروژه به نمایش می گذارندو سازمانهای پروژه محور می توانند با اطمينان بیشتری وظیفه خطیر و حساس مدیریت زمان پروژه را به این گروه از مدیران و کارشناسان پروژه واگذار نمایند. در همین راستا موسسه توسعه و آموزش فصل، کارگاه آموزشی مدیریت زمانبندی پروژه را با همراهی متخصصان این حوزه طراحی نموده است و مشارکت در آن را به علاقه مندان فراگیری کاربردی زمانبندی پروژه و اخذ مدرک بین المللی PMI-SP توصیه می نماید.

آشنایی با برنامه آموزشی
این کارگاه آموزشی در 24 ساعت (3 جلسه 8 ساعته) سرفصل های ذیل را دربر می گیرد:
    - آشنایی با مفهوم زمانبندی پروژه     
    - مروری بر حوزه دانشی مدیریت زمان پروژه
    - مفاهیم و اصول مدل زمان بندی    
    - روش های زمانبندی
    - تکنیک های زمانبندی    
    - ابزار زمانبندی
    - مدیریت مدل برنامه زمانبندی    
    - ایجاد مدل برنامه زمانبندی
    - نگهداری و بروز رسانی مدل برنامه زمانبندی    
    - تجزیه و تحلیل مدل برنامه زمانبندی
    - ارتباطات و گزارشگیری    
    - کار گروهی و کارگاهی
    - تست های آمادگی آزمون SP

ساختار برنامه آموزشی:
   - زمان بندی: 24 ساعت در 2 جلسه
    - سرمایه گذاری (هر نفر): 680 هزار تومان
   - زمان برگزاری: برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی و گزینه های ویژه تخفیفاتی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید.

مهندس امیر نادری

 

آشنایی با مدرس و طراح برنامه آموزشی؛ مهندس امیر نادری
مهندس امیر نادری، دارنده گواهینامه PMP و RMP (از مؤسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI)) و دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع و یکی از خبره ترین مدیران برنامه ریزی و کنترل پروژه کشور می باشد که تخصص ویژه ای در مدیریت محدوده، زمان، هزینه و ریسک پروژه دارد. از سوی دیگر مهندس نادری در طول چهار سال گذشته و به واسطه همکاری با شرکت پتروناس (Petronas) مالزی تمرکز بر ابر پروژه های صنعت نفت و گاز در شرکت پتروناس مالزی تجارب و اندوخته های ارزشمندی را در حوزه های بهینه کاوی نظام های بین المللی مدیریت پروژه بدست آورده است. مهندس نادری تا کنون به عنوان مدیر و مشاور ارشد مدیریت پروژه در شرکت های سپانیر،ایران ایتوک، ناموران و شرکت ملّی مناطق نفتخیز جنوب فعالیت نموده است و یکی از نام های شناخته شده در حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه می باشد. وی از سال 1390 همکاری خود را با موسسه توسعه و آموزش فصل آغاز نمود و بر تا کنون ده ها کارگاه آموزشی استانداردهای مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK، مدیریت هزینه، زمان، محدوده و ریسک و برنامه ریزی و کنترل پروژه و کارگاه های پیشرفته نرم افزار پریماورا را برگزار نموده است.

 

سازمان های علاقه مند به برگزاری درون سازمانی این برنامه های آموزشی می توانند جهت مشاوره، دریافت پروپوزال و اطلاع از شرایط پیشنهادی، با موسسه توسعه و آموزشی فصل تماس بگیرند.

 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.

تاریخ های برگزاری دوره آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی

پرداخت آنلاین شهریه

تصاویر و مستندات دوره های آموزشی برگزار شده

مشاوره آموزشی
دوره های درون سازمانی

آدرس محل برگزاری دوره آموزشی

پرسش های متداول
پشتیبانی آنلاین روی تلفن همراه
فهرست دوره های آموزشی
فروشگاه آنلاین
صفحه رسمی در اینستاگرام